Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Munka miatt 1éve elköltöztem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niko75 kérdése:

Munka miatt 1éve elköltöztem, férjem gondoskodik két gyermekünkről.8 hónapja egy nővel él a közös lakásába, azóta nem engedi hogy gyermekeimet láthassam! Kapcsolatba nem tudok lépni velük, sőt még közös lakásunkból is kizárt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#válás #terhes szerető #lakik a lakásomban #a gyermekeimet eltiltja tőlem
2013. márc. 18. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekelhelyezési per, láthatás.


Nyilván ő fogja kapni a gyerekeket, de ettől még neked lesz láthatási jogod! Amivel amint látom élni is akarsz.


Ja és vagyonmegosztás, ha a ház is közös. Tehát válóper.

2013. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő már beadta a válókeresetet, és annak ellenére,hogy még házasok vagyunk teherbe ejtette a nőt. addig amíg nem váltunk nincs joga tiltani a gyerekeimet!
2013. márc. 18. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

"Munka miatt 1 éve elköltöztem, férjem gondoskodik két gyermekünkről"


Magyarul, te leléptél és a szerencsétlen férjed maradt magára a két gyerekeddel!


Szép kis "anya" lehetsz!

Gyerektartást fizetsz neki??

2013. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem, ha 8 hónapja nem engedi látni őket, akkor miért most lett ez olyan fontos? Mert eddig ezekszerint nem volt az. Ha igazán érdekelnének a gyerekeid, akkor már réges rég megtetted volna a megfelelő lépéseket.

Ehelyett ültél a fenekeden (gondolom eszedbe se jutottak a gyerekeid, hiszen ha gondoltál volna rájuk, akkor ennyi idő alatt már beleőrültél volna a hiányukba), és kivártad hogy a férjed adja be a válópert. Majd feltettél egy kérdést a gyk-n, ennyi tellett tőled. Gratulálok!

Mindenesetre te sem indulsz az év édesanyja választáson.

2013. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lakásban van tulajdonrészed nem zárhat ki.

Amúgy meg a gyerekek nem keresnek téged, nem hiányzol nekik?

2013. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha nagyok a gyerekek, akkor pszichológus megkérdezi őket, hogy kivel akarnak élni. Ha kiverik a hisztit, hogy veled, akkor veled fognak nagy eséllyel.

Nem nagyon értem, hogy mi a helyzet pontosan. Ezt már csak hivatalos útra tudod terelni, láthatási jogot kérsz.

A lakás közös? Ki kell, hogy fizessen téged! Az ő helyzetét erősen rontja, hogy eltilt a saját gyerekeidtől.Hát ennyi, ügyvéd nélkül nem fogsz boldogulni, esetleg a gyámhivatalhoz bemehetsz még.

2013. márc. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát én nem tudom, de engem 1 férfi és egy bezárt ajtó nem tartana távol a gyerekeimtől, 1 napig sem, nemhogy 8 hónapig. Én helyedben odamennék és elhoznám őket, olyan nincs, hogynem, és egyből beadnám az ideiglenes gyermekelhelyezést, Nálam persze.
2013. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez rossz pont akár munka akár más miatt nincsenek veled a gyerekeid.A lakásból főleg hogy közös nem zárhat ki!menj oda és onnan hivj rá rendőrt.
2013. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Gyerekek! Véleményünk lehet, de nem illendő ítélkezni! Főleg úgy, hogy nem ismerjük a részleteket! Három mondatot írt le a hölgy, ebből Ti meg tudjátok állapítani, hogy ő rossz anya? Tanácsot kért, az okosságot szerintem kapja a közvetlen környezetéből!

Nos, én azt tanácsolom, hogy sokkal nagyobb vehemenciával kellene küzdened a gyerekekért. Olyan nincs, hogy egy anya nem láthatja a gyerekeit hónapokig. Ha nem tudtok megegyezni, úgy fordulj szakemberhez (a gyermekelhelyezést már írta valaki).

2013. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Fogadj ügyvédet, mert jár a láthatás. A bíró meg fogja ítélni.
2013. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!