Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnyám összevesztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyám összevesztünk a férjemmel - bevágta az ajtót, és elment itthonról. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában (az elmúlt egy évben főleg) elég sokat veszekszünk, igazából nem nagy dolgokon. Elég hamar felkapom a vizet, sajnos ilyen a természetem, viszont nem árultam zsákbamacskát. A férjem a kapcsolatunk elején nem volt ebben partner, tudott kezelni, mindig nyugodt volt. Az utóbbi időben viszont nem tudja türtőztetni magát, sokszor kiabál is. Azt is mondogatja olykor, hogy neki ebből elege van, és ne "cseszegessem" folyton.


Szóval, most is pont ez történt, csak sokkal hevesebben felkapta a vizet. Elvonultam sírni, mert ilyenkor rettentessen megbánt - aztán utána ugyanúgy a fejemhez vágta, hogy elege van, és elviharzott itthonról.


Igen, biztos én is hibás vagyok, mert az a típus vagyok, aki képtelen szó nélkül hagyni a dolgokat - és igen, sokszor ingerült is leszek emiatt. Nem tudok mit tenni ezzel, viszont a férjem pontosan tudta, mit vállal.


Ez az egész kb. három órája történt, és kezdek aggódni. Sosem csinált még ilyet, vajon hová mehetett? Hívjam fel, vagy hagyjam? Veletek történt már ilyesmi?


Szörnyű itthon így, egyedül.


Köszi szépen :((



2021. júl. 6. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/154 Noren1989 ***** válasza:
91%
Ràcsörrensz, utànamész.
2021. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/154 anonim ***** válasza:
53%
2021. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/154 anonim ***** válasza:
96%
De csajszi ne kend már a férjedre, hogy tudja mit vállalt amikor hisztis pitsaként viselkedsz. Az elején lehet sokat nyelt mert nagyon szerelmes volt, de az emberek megunják az idegbeteg cseszegetőket maguk körül. Számolj el magadban 10-ig mielőtt valamiért beleállsz és gondolkodj el van-e értelme, vagy ott fog hagyni végleg.
2021. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/154 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem inni ment a haverokkal.
2021. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/154 anonim ***** válasza:
11%
Fordítsd rá a kulcsot belülről és hagyd benne és menj korán lefeküdni.
2021. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/154 anonim ***** válasza:
70%
Keress egy jó válóperes ügyvédet. Ha a férjed közölte, hogy elege van, akkor jó eséllyel ennyi volt ez a kapcsolat.
2021. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/154 anonim ***** válasza:
94%
Mindennek van határa, és mindenkinek a tűrőképességének is. Ha nem akarod, hogy elhagyjon, akkor nézz magadba. Nem megoldás, hogy megvonod a vállad, mert ilyen vagy, lehet és kell is rajta dolgozni!
2021. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/154 anonim ***** válasza:
97%
"Nem tudok mit tenni ezzel" nem a francokat nem. Például ahelyett, hogy tönkrebaxod a támogató közegedet, megtanulhatnád az indulataid kezelését. Férjed van, tehát elvileg felnőtt vagy. Vállald fel az ezzel járó kötelességed és felelősséged, aztán fejezd be a hülyegyerek módjára hisztizést.
2021. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/154 A kérdező kommentje:
Na jó, de évekig (pontosan 6 évig) szinte semmi gondja nem volt. Főleg az utóbbi egy évben kezdődtek a bajok, mint a villámcsapás. Talán van valakije?
2021. júl. 6. 19:55
 10/154 anonim ***** válasza:
91%
Hagy lenyugodni. Jövőben változtass.
2021. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!