Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a férjemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a férjemmel, szerinte hisztis és válogatós vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ő szeretne nagyon macskát, én kicsit allergiás vagyok, de nem vészes. Mondtam neki, hogy rendben van, legyen macska, de lány és ne hosszú szőrű. Erre kiválasztott most egyet az anyjával, fiú cicát, és kicsit hosszú szőrűt. Ma mentünk megnézni, nekem nem is volt szimpatikus a kiscica, mert csak fújtatott ránk és karmolt... Neki persze, ja és az anyjának tetszik és el akarják hozni. Én ott azt mondtam, hogy nem kell. Nincs jó érzésem egyébként sem, hogy ide jön egy cica a házba, ráadásul dupla munka, mert ugye csak én takarítok. Most azóta meg van sértődve a férjem, hogy én mondtam , hogy jó, legyen, most meg azt mondom , hogy nem. De én nem arra értettem, hogy az anyjával kiválasztják interneten és el is hozzuk...De szerinte hisztis és kényes vagyok. Igaza van? A másik problémát pedig abban látom, hogy mindig csak az anyja... Az anyja választotta a függönyöket a házba, ahol ketten lakunk... az anyjával megy bevásárolni-nekünk-, az anyjához rohan, ha összeveszünk és elpanaszolja sérelmeit, most az anyjával választják ki a macskát. Csak nekem sok ez? Ha azt mondjátok igen, akkor bocsánatot kérek tőle, és változtatok a hisztizésemen..
2013. máj. 5. 17:19
1 2 3 4
 1/38 tetro ***** válasza:
68%
Hány évesek vagytok a férjeddel? 14?
2013. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%
Mondd neki, hogy csak akkor hozhat macskát, ha ő is takarít. A kis anyuci kedvence majd megtanul kesztyűbe dudálni.
2013. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
23%
Igen, hisztis vagy. Olyan nincs, hogy valaki kicsit allergiás.. vagy az vagy vagy nem. Ahogy elolvastam elsősorban az anyjával van problémád és nem a macskával. Ott igazad van egy-két dologban, a függöny és a bevásárlás gáz.. Az, hogy hozzárohan normális.. Ki máshoz? Ő az anyja..Szerintem kérj tőle bocsánatot és mondd meg neki őszintén, hogy jobban örülnél, ha veled intézné a csak kettőtökre tartozó dolgokat, pl függöny vásárlás.. Az anyukája pedig valószínűleg csak jószándékból segít.. El kell fogadnod őt, ő régebb óta az anyja, mint mióta te a felesége/barátnője vagy. Természetes és szép, hogy részt akar venni az életében és, hogy ez mennyire vonatkozik a tiédre is az a pasidtól függ, vele beszélj, ne a nőt utáld..
2013. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelműen ő anyuci pici fia,ő nem fog változni vagy jó ilyennek neked vagy elhagyod!
2013. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem az anyját vette el?ha annyira kell neki a macska akkor gondoskodjon ő róla.Biztos ehez a pasihoz akartál hozzá menni?Én a fejébe húznám a macskát is meg a függönyt is,aztán a bevásárolt cuccokat is.
2013. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
12%

Jézusom, neked nem való kisállat!

Szerintem párkapcsolat sem!

Tényleg hatalmas nyűg egy macska után takarítani. hehe. HATALMAS!

Remélem a férjed a macskát választja.

2013. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
37%

Nem hiszem, hogy Annyira sok munka lenne egy macska után.

Az meg hogy fújt.. Doromboljon rögtön? :) Neki is meg kell szoknia titeket.

Kicsit hisztis vagy.

De mind a ketten hibásak vagytok.

2013. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
80%

Itt nem a macskával van baj,hanem,hogy nem Veled beszéli meg,hanem az anyjával.

Én többet nem szólnék a macskáról,de hogy enni sem adnék neki,mert nem az én macskám,,az biztos.

2013. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
43%

Egyetértek azokkal, akik szerint neked sem macska, sem párkapcsolat nem való, valamint azzal a megállapítással is, hogy valaki vagy allergiás vagy sem. Aki allergiás a macskaszőrre, annak mindegy, hogy rövid vagy hosszú, fiú vagy lány, a közelébe sem tud menni. Van ilyen a családban, tudom. Magyarán te gondolom a macskákat nem szívleled szimplán.


Igazad van abban, hogy netán nem az anyjával kellene bevásárolni járnia, nem az anyjával kellene kiválasztaniuk a cicát és talán nem az anyjának kellene megmondania milyen legyen a függöny a házban...DE! te hol voltál, amikor mindez történt?! Neked nincs szád, hogy megmondd "drágám, ha már együtt élünk, nem gondolod, hgy közösen kellene bevásárolnunk?" vagy "menjünk el együtt kiválasztani a cicust" vagy hogy közöld a kedves anyóssal,hogy köszönöd szépen a segítő szándékot, de egyedül is teljesen kompetens vagy ahhoz, hogy függönyt válassz magatoknak és bevásárolj???


Ez a helyzet már rég rossz, és itt nem a macskáról van szó, hanem arról, hogy a párocskád anyuci pici fia, te meg nem hogy leülnél vele szépen megbeszélni, vered a hisztit ilyen hülyeségeken, hogy a cicusnak picit hosszú a szőre és amúgyis fúj, mert az anyós választotta.


Magyarán igen, hisztis vagy, mert a kis apróságokon vered magad a földhöz, a nagy dolgokat meg eltűröd és csak csendben duzzogsz rajta, mint egy gyerek. Fel kellene nőni és kezelni ezeket a problémákat, mielőtt tovább fokozódnak! És addig ne fogadjatok be kisállatot, amíg képtelen vagy szeretni, a férjed pedig képtelen gondoskodni róla/takarítani utána! Ugynis az nem csak nektek lesz sz*r, hanem szerencsétlen macskának is (őt pedig jobban sajnálom nálad, az biztos).

2013. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó előtti: szóval állatkínzásra bujtod fel a kérdezőt? Nemes lélekre vall.
2013. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!