Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig maradnátok benne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradnátok benne egy kapcsolatban nőként, ha a szexben mindig csak a férfihoz alkalmazkodnátok és a kielégüléstől távol lennétek? Ha elsősorban a szex a pàratok kielégüléséről szólna?

Figyelt kérdés
Ha azt éreznéd, hogy mindig te vagy, aki lelkileg és testileg ad. És nem bírod tovább. Volt ilyen valakinek már?
2021. júl. 7. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt. De már nincs, pár hónapot bír az ember így mellőzve..
2021. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Felismerte ezt a másik fél, megértette, vagy téged hibáztatott?
2021. júl. 7. 19:32
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Volt. Szerelmes voltam egy írto helyes srácba, nagy méretei is vannak, és döbbenetemre az ágyban joforman csak fekszik és aemmit nem csinál.

Az elsőt még betudtam annak hogy lehet most épp erre vágyott hogy en legyek domináns vagy akármi.

De pár (2, vagy maximum 3)alkalom után mikor már kezdtem azt érezni hogy joformán nekem kell a ffi szerepet betolteni, (megszervezni a helyet kezdeményezni, előjatek is nulla, én vagyok felül stb), pont bele is untam hogy en nem akarok vele tobbet lefekudni, de tortentek esemenyek dolgok es pont szakitas is lett belole ami igy pont kapora is jött.

2021. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

*a szakitas miatt a szexrol nem is beszeltunk. Soha nem tudta meg hogy gáz amit csinal.(illetve h semmit nem csinal)

Azota sincs bnoje.

2021. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatnak indult, ritkàn találkoztunk, így két hónapig is kibírtam. (Első együttléttől számítva.)
2021. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Se meddig. Tisztelem magam annyira, hogy ilyen megalazo helyzetben nem maradnek.
2021. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig nem normális..

Semeddig nem maradnék!

2021. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elso alkalom utan kuka.
2021. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont most jottem ki egy ilyenbol 2 honapig birtam. Tavolsag miatt nem is volt sok alkalom, de megunja az ember es rosszul esik a lelkenek ha nem erzi azt h majd megorul a parja erte annyira kivanja. Volt h elsirtam magam hogy hogy lehet hogy annyira sem veszi a fardtsagot hogy kinyaljon. Mert 2 nyalintas az nem tekintheto annak. Nem vette eszre de nagyon bantott a dolog. Ez volt az egyik oka a sok kozul hogy szakitottam.
2021. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9: ez gáz
2021. júl. 7. 20:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!