Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
kb egy hete elég csunyán megcsaltam a barátom nem vagyokrá büszke de ami meg történt az megtörtént.nagyon féltékeny tipus és nem tudom hogy elmondjam-e neki vagy inkább kiméljem meg?
2010. aug. 27. 01:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mindenképpen mondd el neki!!
2010. aug. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki még akkoris ha lilára ver :D ez így a fer:D
2010. aug. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hülyeségnek hangzik de ha megbántad és nagyon szereted valamint nem fogja megtudni mástol akkor jobb ha nem mondod el mert ezzel összefogod törni a szivét... persze jobb ha tölled tudja mint mástol szoval vigyázz h akkor tényleg ne tudja meg snekitől! viszont ne higyj azoknak akik azt mondják h fő az őszinteség mert ezzel csak neki fogsz ártani nagyon rossz dolgot tettél de ha valoban megbántad és nem lesz több yilen akkor ne tedd kockára a kapcsolatotokat mert lehet h ezután el fog hagyni de ha nem is soha nem tud majd bizni benned
2010. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2010. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

van 3lehetöséged elmondod és kidob,vagy elmondod neki megbocsájt de sosem tudd megbizni benned úgy mint az előtte ez tuti.ha nem mondod el neki neked lesz rossz ha nem most mondod el.bün tudat lehet hogy most nincs de lesz.

amugy hogy érted h csunyán?

sok szerencsét

2010. aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
ÚGY AKARSZ JÁRNI MINT A ZSÓÓÓÓFI???
2010. aug. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
01:08 köszi a válaszod és nem vagyok benne biztos hogy nem fogja megtudni mert akivel megcsaltam egy baráti körünk van és már szinte mindenki tudja..:/
2010. aug. 27. 01:18
 8/25 Prímás Lancelot ***** válasza:

"amugy hogy érted hogy csunyán?"

szerintem 5 négerrel :)

"soha nem tud majd bizni benned"

miért kéne benne bíznia ezek után?


-ne legyél gyáva, ha képes voltál megtenni, vállald is.

ha meg azt mondod, hogy nem mondod el, hogy megkíméld. valójában magadat kíméled vele. önző.


meg szerintem hagyd is el.. biztos jobbat érdemel egy gyáva és önző embernél.. aki meg is csalja. "csunyán".

2010. aug. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen! És üzenném lancelot vagy kinek :P hogy ne szidalmazd azért amit tett mert neked ehhez semmi közöd igy is rossz neki h iylet tett nemhogy még te is itt szidd! Én nagyon ellene avgyok a hűtlenségnek épp ezért tudom hogy biztos teljesen magambazuhannék egy iylen hirtől... ha nem fog többet megtörténni jobb ha nem is tudok rolla én igy vagyok vele
2010. aug. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Prímás Lancelot ***** válasza:
amúgy meg úgyis megteszi majd újra..
2010. aug. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!