Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam?! Elmondjam?!

Figyelt kérdés
lényeg a lényeg 3 éve ismerek egy srácot akivel nagyon bírjuk egymást keveset találkozunk de legutóbb egy együttes lerészegedés alkalmával kicsit több történt, konkrétan együtt maszturbáltunk. először magunknak aztán a másiknak. megcsaltam a barátomat?
2011. júl. 22. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizony meg.
2011. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, megcsaltad, de szerintem ezt te is érzed.
2011. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ilyen kérdést...Mért nálad akkor mégis mi számít megcsalásnak ha nem ez?
2011. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megcsaltad, még jó!
2011. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Fogyjál le !!!
2011. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az már nem maszturbálás ha egymásnak is csináltátok.kőkeményen megcsaltad.gratulálok.
2011. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AndiBandi93 ***** válasza:
Bezony úgy megcsaltad, ahogy azt kell. És mond el neki mielőbb, mivel minél később tudja meg, annál jobban fog fájni neki. Figyelj, ha olyan a barátod, hogy nagyon fájna neki, akkor így is úgyis szakítana veled... Ha nem most, majd akkor ha kiderül. Márpedig ki fog derülni.
2011. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez megcsalás.
2011. aug. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ha pasi vagy és pasi haverodnak verted ki az nem megcsalás. Mekkora tuskó vagy gecc. LOL
2011. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!