Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam! Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt a barátommal. Ezt a megcsalást úgy értem, hogy diszkóban lekapott egy srác.. és meg nem ellenkeztem. Azóta eltelt 3 hónap kb. és nagyon nyomaszt a dolog. Nem tudom hogy elmondjam-e neki.. de akárhányszor csókolózunk eszembejut. én szeretem őt, és nem szeretném elhagyni. De ha elmondom akkor ő el fog hagyni. Ti mit tennétek? Előre is köszi! Ja és ő is szeret, mert érzem!
2011. júl. 30. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

hát amiről nem tud, az nem fáj neki.

viszont az rosszabb, ha mástól hallja vissza.

2011. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Láthatóan (olvashatóan) nagyon szereted a barátod.

Kár volt félre csókolni, de úgy gondolom, van amikor tényleg nem jelent semmit.

Szerintem ne mondd el neki.

Szeresd továbbra is, és ne csinálj ilyet többet.

2011. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Azért jutt eszedbe, mert bűntudatod van. Az hogy jobb volt a csók vagy sem az viszonyítás kérdése. Mindig van jobb. Legközelebb lehetnél hűségesebb is:S
2011. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én nem akartam!!! Hirtelen jött, és nem gondolkoztam. :(
2011. júl. 30. 21:27
 5/20 anonim ***** válasza:

Pont ezért ne mondd el neki.

Ha akartad volna, és még akarnád, akkor kellene kitálalni.

Ez még "belefér".

2011. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgass a dologról. Már viszonylag rég történt. Meg lehet hogy nagyon kiakadna és még el is veszítheted. A rögtön elmondtad volna az más de így ennyi idővel szerintem már ne.
2011. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ne mondd el neki. nem történt semmi komoly, nem fog megismétlődni gondolom. csak azért akarnád neki elmondani, hogy megnyugodjon a lelked, de ezzel fájdalmat okoznál neki, így meg, hogy nem tud róla, nincs semmi gondja. úgyhogy elég önző dolog lenne elmondani.
2011. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 mokkacsino ***** válasza:
50%

Lehet, hogy én gondolkozom rosszul, de kár hazugságra építeni egy kapcsolatot, nem beszélve, hogy neked is bűntudatod van. És az addig nem fog elmúlni, amíg nem mondod el. Szerintem jobb, ha egyenes vagy. Bármi is legyen.

Mert az ilyen dolgok amúgy is kiderülnek. Egyszer biztos.

2011. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja, néz a pasid szemébe és érezd magad jól, hogy mit tettél és ő nem tudjaXD
2011. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ha elmondod rosszabb esetlben szakit veled.

ha nem szakit,akkor sem fog tudni mar megbizni benned teljesen. az fog eszeben jarni,h aki egyszer megteszi,masodszorra is megteszi.

ha 3 honapig nem mondtad meg neki,szerintem mar ne tedd.

2011. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!