Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

A barátom folyton újabb és újabb nöket jelöl be a facebookon.

Akik írják, hogy szinglik és van amelyiknek csak egy neve van, ha kérdem hogy kik ezek azt mondja nem tudja.

Ugyanakkor rak ki közös fotókat velem, ezért érdekel, hogy kik azok a nök, mert az én arcom ég, ha írkál azoknak



2021. júl. 8. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Az a véleményem, hogy tiszteletlen veled szemben, hülyének néz és ha lenne / van rá alkalma, gondolkodás nélkül félremenne.
2021. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Férfiként is megvetem ezt a viselkedést.
2021. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha erről véleményt kell kérned, az sajnálatós. Minek vagy kapcsolatban ha alap párkapcsolati szabályokkal nem vagy tisztában ?
2021. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyek az alap kapcsolati szabályok?
2021. júl. 8. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk nem jelölget be idegen nőket... Mért egy ismerős nő esetén is beszél róla egy értelmes férfi , hogy xy helyről ismerem nem e gáz.. Viszont akivel nem vagyok beszélő viszonyban de ismerem felesleges bejelölni, egyszerű logika. Ami kirajzolódik ebből , a csávódnak nem erénye a hűség.

Mennyire jó pali , hogy ennyire eldobtad az önbecsülésed? Megéri vele maradni ?

2021. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem éri meg, az biztos

És akkor ismeri, ha bejelöli öket?

2021. júl. 8. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem ismeri őket szerintem. Csak sok pasinak akkor lesz őnbizalma amikor barátnője lesz, ő ilyen fajta.. gyerek még.
2021. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!