Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exszel történt szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszel történt szakítás után mennyi idő múlva jöttél vele össze? Tudom, a kérdés abszurd! Nem kérem, hogy minek akarsz összejönni vele. Érdekel, mennyi idő múlva és sikerült- e. Anno mi volt a szakítás oka?Azért kérdezem, mert aktuális!!

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1 év után szakítottunk. 3 hónapot voltunk külön. Ezidő alatt nem találkoztunk, de neten beszéltünk rendszeresen. A szakítás oka az volt, hogy ő konfliktuskerülő volt, mindent a szőnyeg alá söpört, én meg túlzottan korlátozni, elnyomni akartam őt. 1 év után kibukott belőle, hogy nem boldog és igazából én sem voltam az, mert olyan volt, mintha saját magammal lettem volna kapcsolatban.

3 hónap után próbáltuk újra. Ennek már több éve, együtt is élünk azóta. Működik minden, megtanultuk, hogy miben kell változnunk.

Ez csak is akkor tud működni másodjára, ha egyikőtökben sem múlt el a szeretet és ha mindketten hajlandóak vagytok beismerni a saját hibáitokat és változtatni azokon. Nem ilyen nagy ígéretekkel hogy "majd odafigyelek rá", hanem komolyan. Szakember, rengeteg beszélgetés, komfortzónából kilépés.


Én megtanultam laza lenni, nem korlátozni őt, élvezni az én-időt is. Ő pedig kinyitja a száját, ha baja van.

2021. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg abszurd a kérdés.


A legutóbbi szakítás óta még csak négy év telt el, de össze biztosan nem jövünk többé.

2021. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!