Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyik fél csendes, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél csendes, a másik viszont nagyon beszédes, akkor működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én vagyok a csendes fél. A barátnőm annyira sokat szokott beszélni... Ma mondta, hogy le fog merülni a telója, erre én: akkor gyorsan rakd rá töltőre, mire ő: úgyse sokat tudsz velem beszélgetni.

És elgondolkoztam, hogy vajon tényleg én lennék számára az igazi? Talán jobban járna, ha békésen elválnánk és keresne magának valaki hasonlót...

(És rosszul esett, amit mondott, bár igaza van)



2021. júl. 10. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

nincs igazi... vagy is sok igazi van, az hogy ki mennyi időt tölt kapcsolatban a másikkal inkább döntés kérdése..

Ha 20 felett vagy, akkor gyorsan kezd elfelejteni a mesékben , meg a filmekben látott sztorikat..

2021. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Az van, hogy valaki vagy csendes vagy csak rohadtul nem érdekli mit mond a másik. A legtöbb esetben az utóbbi van, csak sokan ezt leplezik hogy jajj hát én csendes vagyok. Ahha.
2021. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Én nem ilyen kapcsolatban vagyok, de van egy fiú barátom, aki már lassan 5 éve együtt van a barátnőjével, teljesen ellentétek. A srác bulizós, társaság közepe típus, be nem áll a szája. A lány introvertált, csöndes, visszahúzódóbb. Együtt élnek, szuperül kiegészítik egymást :) Amikor a srác elmegy haverozni a lány otthon tök jól elfoglalja magát filmekkel, sorozatokkal, sosem csinált ebből gondot mert neki eleve nincs igénye nagyon a társaságra. Amikor kettesben vannak akkor is mennek mindenfelé, utaznak, ha otthon vannak főznek, filmeznek stb. Mindig hívja a lányt amúgy összejövetelekre, néha elszokott jönni, baromi aranyos, annak ellenére hogy csöndes.


Szerintem ritka amúgy, de tud működni. Csak akkor, ha egyik felet se zavarja, hogy a másik másmilyen. És valóban van különbség aközött, hogy valaki csöndesebb típus, meg aközött, hogy érdektelen és nem lehet vele miről beszélni...


23L

2021. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Az esetben müködhet, ha a nö a csendes. Ha a férfi az, akkor nem. A nök elvárják hogy a párjuk szòrakoztassa egész nap, hogy beszéljen sokat, legyen szociálisan toppon, mert ha nem, akkor azt egyböl mimòzának, unalmasnak, félénknek, stb tartják. A férfiakat nem zavarja, ök nem ilyen felszínesek, akiket állandòan szòrakoztatni kell.
2021. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én az a fajta vagyok, aki a másik féltől függetlenül csendes, introvertált. Nem szoktam túlbonyolítani a beszélgetéseket, egyenesen felteszem a kérdéseket és kimondom amit gondolok. A small talktól falra mászom.
2021. júl. 10. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Én csendes fiúként csak olyanokkal jövök ki akik beszélősek. Meg lehet nekem valami nagyon extrém esetem volt mikor egy hiperaktív csaj nyomult rám,de jól működött

Egy visszafogott csajjal dumálni így..aha,király,jó az idő,szerintem is.

Jah és az hogy csendes valaki nem jelenti azt hogy nem is vicces egyben

2021. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Ahhoz hogy egy ilyen kapcsolat működni tudjon, jó lenne ha mindketten tanulmányoznátok a másik személyiségtípusát.

Sokmindent helyretenne, nem csak benne, benned is.

Működhet a kapcsolat, de ha leszarjátok akkor nem fog.

2021. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!