Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párommal sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párommal sose jövünk ki anyagilag a fizetésünkből?

Figyelt kérdés

Ketten együtt majdnem 500ezer forint a bevételünk és a hónap végén mindig szűkülködünk és ez miatt rengeteget veszekszünk. Nem költünk nagy dolgokra mégis elmegy a pénz. Most is van kb 6ezer forintom és kész.

Párom naponta vesz magának 2ezért cigit, a munkába elvisz magával 3ezret mindennap mikor dolgozik és van hogy én is veszek neki még aznap cigit.

Semmi luxusra nem költünk most egy kicsivel több volt a kiadás mert a hitel törlesztése most ért véget. Rezsit is ha kifizetjük akkor is marad is kellene még de nem tudom mire megy el ennyi.

Mit tegyek?

Folyton engem hibáztat hogy elcseszem a pénzt meg azt akarja hogy költözzek el tőle mert tönkreteszem teljesen.

Pedig azt csinálom hogy reggel elmegyek dolgozni délután haza és főzök ebédet 2 naponta. És a hónapban kb 3x szoktunk kaját rendelni az is alkalmanként 5ezer forint.

Mondjuk az se normális hogy naponta járok boltba mert nincs autónk és nem tudom megoldani a nagybevásárlást sehogy se


ápr. 29. 10:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
A cigi és a rendelés luxus. Add össze, egy hónapban mennyi elmegy így.
ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

"Folyton engem hibáztat hogy elcseszem a pénzt meg azt akarja hogy költözzek el tőle mert tönkreteszem teljesen."


Költözz el mert úgyis ki fog rakni.

ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Napi öt ezret elb.asz a semmire.Mondom úgy,hogy én is cigizek.Nélküle szerintem jobban kijönnél anyagilag.Ő úgy is szakitani akar.
ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak az gondom hogy nincs hová mennem. Már gyűjtök albérletre természetesen
ápr. 29. 10:56
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Folyton engem hibáztat hogy elcseszem a pénzt meg azt akarja hogy költözzek el tőle mert tönkreteszem teljesen.

Na, nekem egyszer mondana ilyet bárki, szedném a cuccaimat és mennék amilyen gyorsan csak lehet. A pénzügyeket meglehetne oldani, cigi visszábbvesz, rendeléseket ennél is jobban minimalizálni, listát írni, tételesen vezetni mire mennyi megy el (ott látni pontosan, hogy mire megy el a pénz, sokszor apróságokra, ami fel sem tűnik. Mert csak x forint, de ha napiszinten "csak x forint" az hóvégére lehet szép összeg, ha összeadod). De így beszélne velem biztos, hogy nem tűrném. Tönkreteszed? Akkor minek vagytok együtt? Te mész jobbra, ő balra és ennyi

ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Havi 150ezer cigi és az ő napi pénze. Hagyd ott.
ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz egy füzetet és minden kiadást tételesen leírsz. Nyilván a napi 2doboz cigit meg a 3000Ft-ot is. Amit boltba vásárolsz minden apróságot is, a blokkokat őrizd meg!

Aztán hónap végén dugd az orra alá, hogy mire ment el a pénz.

Közben próbálj spórolni és amjnt teheted hagyd ott, többre mész nélküle!

ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a napi cigi megvan, addig van pénz. Nincsen több hozzáfűzni valóm az egészhez.
ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Exem néhai nagymamája mondta mindig: " Amíg kávéra és cigire telik, addig nincs szegénység."

Párod mennyit keres? Mert csak cigire elmegy minimum 60 ezer Ft/ hó és akkor hol a költőpénze meg a ráeső kaja+rezsi?

Szerintem kb. majdnem Te tartod el őt.

ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Külön kassza!

A rezsit meg amit vásárolsz kaját a boltba felezzétek el, azon felül meg mindenki ossza be a pénzét és hónap végén kiderül ki miatt nincs pénze.

ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!