Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai párkapcsolatok döntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párkapcsolatok döntő többsége miért csak úgy tud hosszútávon fennmaradni, működni, ha pl a férfi "papucsítva" lesz ezen kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyet látok. Lemegyünk kutyába, hogy maradhassunk a nő mellett. Jó ez mindkét fél számára?

ápr. 29. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
90%

Sokatoknál már ha a pasi elmosogat meg felporszívóz = kutya...


Szóval ezt hagyjuk.

ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik egészségesen egy párkapcsolat ha NEMTŐL FÜGGETLENÜL valamelyik lemegy kutyába.
ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom honnan szedtél ilyen hülyeséget össze, de ha elhiszed így is állsz az egészhez inkább ne legyen komoly kapcsolatod soha!


Ha szerinted papucs dolog segíteni otthon a nőnek, gyermek körül akkor nem vagy normális.


Ha meg szó szerint ugrálhat rajtad a nő akkor pedig nincs önbecsülésed.

ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
100%
Mit érzel annak? Rád van erőltettve valami, egyenlőtlen kapcsolatban élsz? Definiáld a jelentését mit jelent lemenni kutyába, mert nem tudjuk mire gondolsz. Viszonzást vár a barátnőd arra amit ő ad vagy kontrollál, nem mindegy.
ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
10%
Mert be kell csicskulni a nő alá, majd a nő megmondja hogy merre hány méter. Aztán rájön a nő, hogy a szexet eszközként is lehet használni, jön a szexmegvonás büntiként. A férfit hajtja a szex, így mindent megcsinál. Havi 1 szexért a nő szerzett egy házi szolgát, egy cselédet, havi 1 szexért a férfi lehozza a csillagokat az égről. Ellenben ha minden nap van szex, akkor belustul, nem akar semmit sem csinálni. A férfiakat a szexmegvonással lehet legjobban idomítani, az okos nők mind ezt csinálják. Na miért van az, hogy a pasik 80%-a ott tolong a társkeresőkön házas emberként meg párkapcsolatban, hogy szexkapcsolatot találjon? 4 felett meg már azt sem tudják mi az a szex, mert otthon az idomár teljesen le is vette a műsorról.
ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
89%
Mesélj, ki bántott.
ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
91%
Normálisékál senki sincs papucsítva. Mekkora baromság ez már megint? KÖZÖS életünk van, KÖZÖS feladatok, KÖZÖS gyerekek. KÖZÖSEN keresünk, KÖZÖS célok megvalósításán dolgozunk. Nehogy már megsajnáljuk azokat a férfiakat, akik munka után hajlandók részt venni a saját életükben.
ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
20%
Én is sokszor ezt látom. A nő parancsolgat, ugat, van, ahol még a rokonoktól is elmarja. Nem tudom mit lehet szeretni ilyen nőkben, engem taszítanak a toxikus kapcsolatok.
ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
83%
8, miben parancsolgat?
ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, hogy így van-e, a csajozásban jártas vagyok, de a párkapcsolatokban nem igazán.


De ahol így van:

Szerintem az egész jellemtől is függ. Egy uralkodó típusú nő értelemszerűen azt szereti, ha úgy zajlanak a dolgok, ahogyan ő szereti, szóval sub pasit fog választani, vagy megpróbálja subbá tenni a srácot.

De az is lehet, hogy az egész önvédelem. Egy nőnek biztos pont kell, ha meg a pasi sub, akkor nem kell attól tartania, hogy lelép, vagy valami olyasmit tesz, aki nem jó.


Szubjektív véleményem szerint azonban a nők többsége klasszikus férfira vágyik, aki képes kézbe venni a dolgokat, vezetni, és utat mutatni.

Csak ebből mára kevés van. A pasik többsége sub, vagy egyenlőségpárti.

ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!