Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy minden rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy minden rendben legyen?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal és úgy érzem hogy nincs jövőnk.. belefáradtam , fáradt a lelkem és nincs kinek elmondjam. Tönkre tesz.

6 éven át csak veszekedés a szüleimmel, mivel tiltanak tőle mert ő roma származású, na és vele is a veszekedés.

Nem tudok választani közte és a szüleim között. És ebből kifolyólag mindig a veszekedés mindkét oldalról ,úgy érzem nem ért meg senki :(

Már többször mondtam neki hogy fejezzük be mert nekünk nem jó így, de nem tudom magam túltenni rajta . Mellette nőttem fel, mindent megbeszéltünk és megadott nekem. Akárhányszor elhagyjuk egymást mindig van egy ok amiért kibékülünk és folytassuk tovább, de félek hogy egyszer utoljára fogunk össze veszni :(

Nagyon nehéz választani , mindkettőjüket nagyon szeretem nem akarom elveszteni egyikuket sem . A szüleim beszélni sem akarnak vele , azt mondják ők nem képesek arra hogy befogadják a családba. Az ő családjával nincs gond ,elfogadnak ..


2021. júl. 11. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy mert valaki roma, nem biztos, hogy rossz ember. Feltételezem nem olyan a barátod, aki lop, vagy ilyesmi. Én a barátomat választanám, nemtudom, összeköltözés mennyire lehetséges. Megmondom miért! Mert mégha egyszer tényleg szétváltok, a szüleid mindig ott lesznek, ők vissza fognak fogadni bármikor.
2021. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, én cigánylány vagyok, de soha nem volt ilyen problémám az exeimnél, (2 exem van) kedveltek mindig a szüleik.

Ha a párod nem tett semmi olyat, amivel kiérdemelte volna ezt a szüleidtől, akkor meg végképp nem értem, sajnos nagyon előítéletesek, viszont a párodnak nem kell feléjük bizonyítania semmit.


Nem kell választanod a párod és a szüleid között. Gondolom idővel majd összeköltözöl a pároddal, és tényleg nagyon szomorú, de ő akkor nem lesz ott veled a családi összejöveteleken.

Ha pedig a szüleid megszakítják veled a kapcsolatot csak azért mert cigány a párod, akkor ne haragudj, de nem kár értük. Annyit tudsz tenni, hogy nem viszed a szüleidhez a párodat és a párodhoz sem a szüleidet.

2021. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!