Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a barátoddal/barátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a barátoddal/barátnőtökkel, ha kiderülne, hogy véletlenül megcsalt részegen, de nem jelentett semmit, még mindig téged szeret?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 00:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
6%

20-as.

Nem akarlak meggyőzni, úgy élsz, ahogy akarsz.

Csak azzal vitatkoznék, hogy "nem normális". Csak mert a többség másként él? Akkor együnk tehénszart, mert 10 billió légy nem tévedhet?

Az én elvem az, hogy "Ha elég erős vagy, ellenkező irányba menj, mint a tömeg!" Eddig ez be is vált.

2021. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%

Várjál, te légy vagy? Mert akkor jó a példád, amúgy meg nagyon gáz......


Én ember vagyok, aki társas lény. És akit szeret, azt nem osztja meg mással! Azért mert az emberek 0,0001% nem tartja sokra a párját és bedobja a közösbe, attól ez még nem normális.

2021. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
15%

22#


A legyes hasonlatot arra írtam, hogy attól, hogy valamit sokan egyformán gondolnak, tesznek, még nem biztos, hogy az egyedüli üdvözítő.


„Akit szeret, azt nem osztja meg mással” - És mi van azzal, hogy a párja mit szeretne, mi esik jól neki akár józanul, akár a pia hatására?

Ez irígység, nehogy már jó legyen a párjának, jól érezze magát valaki mással is! És úgy gondolkodik, hogy megszereztem, nekem úgy a jó, hogy nyugodtam ellustulhatok, elslamposodhatok, nehogy már versenyezni kelljen valaki mással. Azt meg, hogy neki mi a jó, mit gondol, lesz.rom.

A féltékeny ember saját magát szereti!


Szerinted szereti az a párját, aki veszekszik vele, pokollá teszi az életét, netalán tettlegességre, vagy akár gyilkosságra viszi a féltékenység?


Ja, ehhez mit szólsz? A bonobók szexszel simítják el a nézeteltéréseket. Mindenki mindenkivel. Ez is egy lehetőség. Sokkal békésebb lenne az emberiség, ha így tenne.

2021. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Na jó. Ezt már nem tudom szó nélkül hagyni... Vulgáris leszek, de lesz*rom.


Élj, ahogy neked tetszik, de a magam részéről a büdös életben nem fogok tudni azonosulni a világnézeteddel.

Még hogy irigység! Meg versengés kell a boldogsághoz! Bef*s*k! A kis rőtf*szom mosolygós bojtja akar versengeni mindenféle más emberrel! Az életem nem átjáróház. Az otthonom az enyém, és nem akarok mindenféle szeretőkkel osztozkodni rajta. Engedtessék meg, hogy haza feltöltődni járjak, hogy tényleg egy hátország legyen (nem abban az értelemben hogy bepunnyadok munka után, párom meg hétrét szakad hogy nekem jó legyen)! Otthon a sorbanállásra, meg a versenyezgetésre a kénköves radai rosseb se kíváncsi. Az életben folyton azt csinálom, köszönettel... És ha valaki nem tud velem hosszútávon együttélni, legál dolog. Nyitva a kapu - én nem tartóztatom. De aki mellettem nem bír a p*cs*ján megülni, az inkább ne gondoljon velem.

Nyilván: Azt el tudom fogadni tőled, hogy ha egy kapcsolatban nincsen konszenzus, meg odafigyelés a másikra, azt jó étvággyal megette a fene. Meg ahhoz, hogy egy kapcsolat jól működjön, azért tenni kell - a BIRTOKLÁS önmagában sz*rt nem ér. De ne b*ssz* már nyolcfele a burgonyabogár! Csak mert valaki monogám, az csak féltékeny állat lehet? Olyan ökörségekkel próbálsz érvelni, hogy az valami közkatasztrófa...

Amúgy nem tudom, összehasonlítottam az arcképemet a bonobóval, de nem hasonlítunk egymásra. Ha te úgy érzed, hogy te bonobóként vidámabban élnél, nagyon szívesen a kezedbe nyomok egy fürt banánt, aztán lehet szépen felmenni vele a fára (ahonnan megjegyzem pár millió éve már lemásztunk). F*sz*m! Plusz... Most döntsük el, hogy versengésből, vagy problémamegoldásból akarsz nyitott kapcsolatot?

2021. júl. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

24-es, köszönöm! Én mondjuk nem tudtam és nem is akartam ennyi betűt pazarolni, erre az idióta írásra.... De maximálisan eggyet értek veled.

Max annyira tudnám kivenni a részem ebből a dologból, hogy ha 23-as nem érzi elég szorosnak a mezőnyt, akkor én is kefélném az asszonyatt?! 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️

2021. júl. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

FoxtrotLidérc!

Nem kell azonosulni a világnézetemmel. Úgy élsz, ahogy akarsz, és amit a párod elfogad. A szövegeden nem tudok megsértődni, nem az ész, hanem a többséghez tartozásra alapozott felháborodás beszél belőled. Elfogadom, ilyen vagy, ez a véleményed!


25-ös te meg előbb tanulj meg helyesen írni, így az intelligensebb csajok rád se fognak nézni!

2021. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
19%

24, egyet értek veled annyiban, hogy te így szemléled a világot, és a saját szemszögedből igazad van. A hangnemmel már nem tudok egyet érteni. Te a többséghez tartozol, de ez még nem jogosít fel, hogy ledorongold, akinek más a véleménye.

A válaszok között elhangzottak:

„nálad a baj nem kicsi ...”

„ez akkor sem normális”

„erre az idióta írásra...”

Ezeket túlzásnak tartom, olyanok mondják, akik a monogám házasság mellett állnak, és fogalmuk sincs a másik oldalról. (bár titokban sokan csalják a párjukat)

Nem kell egymást becsmérelni! Elmondta ez is és az is a véleményét, de élni mindenki a saját esze, lehetőségei, vágyai szerint él.

2021. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Huha, de megmondtad.... Nagyon nagy hibák vannak benne.... Lehet nem érdekelt... 🤦🏼‍♂️


Amúgy meg, nem nekem kell minden nap versenybe szállnom a csajomért....😁😁😁😃😃🤭🤭🤭

2021. júl. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
15%

" minden nap versenybe szállnom a csajomért.."

Ezt a versenyzést lepontozók mind félreértitek.

A versenyt úgy értem, hogy sok év házasság után se felejtsd el a névnapokat, születésnapokat, ne csak akkor vigyél virágot az asszonynak, ha vaj van a füled mögött, ne hajts el, ha éppen focimeccs alatt közeledik hozzád, és hasonlók. Szóval maradj olyan, amilyen az elején, mintha éppen most akarnád megszerezni! Nem lehet kifogás, hogy elfáradsz a munkában, a párod is elfárad. Folyamatosan éreztetned kell vele, hogy nálad Ő a NUMERO UNO minden téren.

Viszont ennek visszafelé is igaznak kell lenni, neki is te legyél a legfontosabb! És teljes őszinteség! Másképpen nem működik.

2021. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
29: Ezt viszont a magam részéről el tudom fogadni. Ha egymásÉRT van két ember egy párkapcsolatban, az úgy teljesen oké. Ha idegenekkel kell küzdeni, arra mondom azt, hogy én offolnám.
2021. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!