Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztél már olyat kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat kapcsolatban hogy nem támaszkodhatsz a párodra?

Figyelt kérdés

De az elején még nem így volt. Csak a kapcsolatban később alakultak át a dolgok. Minek a hatására?


Milyen szituációban tudatosult benned hogy mégsem tudsz támaszkodni rá?


2021. júl. 12. 06:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
9-es, miért vagy még vele?
2021. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

Azért ez a muszáj elfogadni,mert arra is igényt tartana...

Ez nem olyan ,mintha néha nem egy irányba tartanátok,hanem gusztustalan lehúzás.

Mégcsak nem is olyan mintha néha elfelejtené,ez csak egy béna mentegetés a részedről.

Felnőtt ember,gyereke van , kötelezettségei,havi fix kiadásai.

Gondolom a pénzszóráshoz nincs gond a vérnyomásával.

2021. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Amikor érzelmileg nem éreztem már biztonságban magam. Mindig csak és kizárólag róla kezdett szólni, az ő problémái, az ő lelke mindenek felett, az enyém meg le van szarva. Ha felhoztam egy problémám, akkor is az övéről kezdett beszélni, az enyém egyáltalán nem érdekelte, inkább idegesítette is. Olyanokat mondott, hogy nekem fel kellene őt vidítani, ne legyek ilyen savanyú, ne húzzam be mégjobban amikor annyi problémája van. És ekkor elkezdte ömleszteni rám. A végén eljutottunk odáig, hogy én vagyok annak az oka, hogy nem érzi jól magát lelkileg. Ekkor döntöttem úgy, hogy szívja le más energiáját meg életkedvét, nekem erre nincs szükségem.
2021. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
1-es, ne haragudj, de annak ellenére gyerekeket vállaltál vele, hogy már az elején is lusta volt. Mire számítottál?
2021. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem ilyet, 5 év után mentünk szét. Ha rendben lettem volna mentálisan, lett volna legalább egy minimális önbizalmam, akkor maximum 7 hónapot élt meg a kapcsolat. Ugyanis a 7. hónapban megszerveztem én egy utazást, neki két szalmaszálat nem kellett keresztbe tennie, mégis úgy viselkedett, mint egy óvodás. Mindezt azért, mert pisilnie kellett, és ahelyett, hogy keresett volna egy WC-t (Budapestre utaztunk, egy nagyvárosban ez nem kihívás), nekem állt hisztizni.


Az elején amúgy még próbálkozott, hogy meg tudjon tartani, de ahogy biztosnak érezte a helyét nálam, úgy adott egyre lentebb. A végén már minden csak az ő problémáiról szólt, közel 30 éves férfi létére. Én pedig érzelmi függésben éltem, és úgy éreztem, nem hagyhatom cserben. Azután tudtam elhagyni, hogy két új környezetbe is bekerültem (OKJ, egyetem mesterszak), és az ottani emberek pozitívan tükröztek vissza. Mind a diáktársaim, mind a tanárok. Ezáltal elhittem, hogy értékes vagyok, és valamivel könnyebbé vált kilépni. Meg is tettem.

2021. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen
2021. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
82%

10 a sajat parod az nem lehuzas.

Akit szeretek annak segitek.ahogy a csaladomnak gyerekemnek is.

2021. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
20%
11 hát nem a pénze miatt
2021. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
82%

Esküszöm ha agyonvernek se értem az ilyeneket, mint 1es, 5ös, 9es.

1es, a cselédje vagy, anyagilag kihasznál és még hülyének is néz. Te meg birka módra tűröd, mert "kijövünk egymással". Mi van? A szomszédommal is kijövök, mégse csicskázok neki és nem finanszírozom a tespedését.

5ös, te is házi csicska vagy, anyagilag téged is kihasználnak, plusz (szerinted) meg is csal. Erre az a megoldás, hogy "hát én mondtam neki hogy menjen el, de nem akar, szóval akkor továbbra is csicskázok neki, meg perkálok"? Hát b+, jó hogy nem megy el. Ki az a hülye, aki önként otthagyja az all inclusive szállodát, ami ráadásul, szinte ingyen van?

9es te meg aztán... Az a legszomorúbb, hogy te tényleg elhiszed, hogy ez egy "komoly kapcsolat". Nem az. Téged azért tart, hogy legyen állandó punci, aki mindig kéznél van, meg aki szórakoztatja. Annyira jól dug a pasi, hogy megéri elcseszni a jövődet?


Szomorú, hogy ennyire kapcsolatfüggőek az emberek. Inkább lemennek kutyába, csak nehogy egyedül legyenek.

2021. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%
5: közös a lakás, azért nem megy el. Kifizetni sajnos nem tudom, és ő sem engem. Azért csicskázok neki, mert ha nem teszem, elhord mindennek, nagyon csúnyán a gyerek előtt, kiabál olyankor, nekem meg jobb a békesség a gyerek miatt,mert nem akarom, hogy ezt hallgassa. Szeretnék tőle megszabadulni, de sajnos nem olyan egyszerű.
2021. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!