Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztél már olyat kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat kapcsolatban hogy nem támaszkodhatsz a párodra?

Figyelt kérdés

De az elején még nem így volt. Csak a kapcsolatban később alakultak át a dolgok. Minek a hatására?


Milyen szituációban tudatosult benned hogy mégsem tudsz támaszkodni rá?


2021. júl. 12. 06:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

Igen, pl most is. Pénzt alig keres, házimunkát alig végez, alig segít. De igényei azok vannak. Nekem édesanyám szokott néha adni külön pénzt, muszáj elfogadni, mert addig nem hagy békén arra is igényt tartana. Hol itt fáj valami, hol ott. Most magas a vérnyomás, most alacsony, most szédül, mindig van valami kifogás. Ha hazajön a munkából és fekszik le aludni. A gyerekeket én hordom mindenhova, mert csak nekem van jogsim. Anyagilag semilyen szinten nem számíthatok rá, igényei vannak, meg kitalál mindent, de én termtsem elő rá a pénzt.

Azelőtt is lusta volt, de nem ennyire.

2021. júl. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Én érzelmileg nem tudok rá támaszkodni.
2021. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Noren1989 ***** válasza:
94%

Ezért is nem jàrok tizenhuszonéves nőkkel màr.


Szóval igen, éreztem ilyet. Sem érzelmileg, sem màsban nem tàmaszkodhattam exemre. Ha őszintén elmondtam a gondolataim, nem tudta feldolgozni, emellé otthonülő, iskolakerülő volt.

2021. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Hű 1es!!

Ez azért nem semmi.

Én ettől kevesebbért elváltam.

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Amikor már úgy éreztem,hogy a kapcsolat több terhet rak rám,mint ha egyedül lennék és a közös problémákra csak egyedül próbálok megoldást találni,akkor lezártam.

Visszagondolva nagyjából az egész idő alatt ilyen volt ez,csak nem akartam észrevenni.

2021. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Igen, éppen mostanában érzem ezt. Érzelmileg nem számíthatok rá egyáltalán, nem is érdekli mit érzek, pláne nem hogy meg is értse. A gyerekkel se nagyon törődik, a lakásban egy szalmaszálat nem tesz odébb. Állandóan dolga van, valószínűleg van is neki nője. Ha éppen itthon van csak fekszik, telefonját nyomogatja, vagy játszik az xboxon. Nagyon gáz. Fizetésének is a harmadát adja ide, a maradékot eltapsolja hónap közepén, majd utána már tőlem kéreget. Nem látom értelmét ennek, biztos nem is szeret már, többször mondtam neki menjünk szét, de nem akar. Bár nem én vagyok a vissza tartó erő, inkább csak nincs hova menjen. Én nem bánnám pedig ha lelépe. Mert így csak jön-megy, az elvárásai felém pedig óriásiak, pedig annyit érdemelne tőlem, hogy leköpjem.
2021. júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
9%
azért figyeljétek az elsőt, nem azt mondja, hogy a párja nem dolgozik, csak hogy nem keres (számára) elég pénzt
2021. júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Értő olvasás, általános iskola alsó tagozat.
2021. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

6-os, 2,5x többet keresek. Nem ez a gond, hanem a motiváció hiánya. Én nem akarok elválni, gyerekeink vannak, meg amúgy alapvetően kijövünk egymással. Itt inkább arról van szó, hogy ha meghatározunk egy közös célt, akkor ne egyedül kelljen már elérnem. Olyan néha, mint ha elfelejtené, hogy mit beszéltünk meg, hogy erre, vagy arra összekellene gyűjteni a pénzt, aztán megrendel a netről egy csomó dolgot, amit simán megkaptál volna olcsóbban egy boltban. Az árakat soha nem nézi, csak ez kell, akkor megveszi, vagy megrendeli. Néha olyan, mintha nem egy irányba eveznénk.

1#

2021. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%

Foleg azt h eddig minden exemmel egyutt gyűjtottunk közös házra (azzal is akinek van lakása),masik exem az anyjához akart koltoztetni stb, most meg gazdag pasival járok, akinek luxuskecoja van, stb, vele meg nem haladok semerre, egyedul kell ingatlant vennem ami kiltatastalan, nem fejlodok sehova, kaját is felesben kell fizetni, a szüleim es nagyim pótolnak ki néha es segítenek csak kajával is meg pénzzel is, a luxuskecos barátom meg max fizet egy vibrátort meg szexuális dolgokat es ezekben kimerül


És komoly kapcsolat. Mielott vki azt hinné hogy nem az.

De csak szívok mellette.más pasival már házunk lenne egyuttes erővel. De nincs más pasim.

2021. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%
9-es,ezért gazdag a pasid. Mert nem lehet lehúzni pénzzel.
2021. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!