Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak van egy fiúbarátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak van egy fiúbarátja akit nem lehet levakarni és barátnőm nem is akarja miért kell minden egyes nap órákat beszélgetni? Nagyon zavaró.

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Engem is zavarna. De akkor szakítok. Ha van olyan amivel nem tudok együtt élni, de változtatni nem lehet rajta, akkor ez van. Jobb ez mind a kettőnknek. Engem nem zavar tovább a dolog, ő meg majd talál maga mellé valakit, aki szerint ez normális.

Nekem is volt már olyan kapcsatom, ahol a lány nem értette, hogy miért baj az, ha napi 1 órát beszélünk, de azt is úgy, hogy 10 percenként ír. Vagy mikor 1 hétig naponta 2 üzenetet ír csak. Szerinte ez teljesen rendben volt. Szerintem nem. Szakítottunk, biztos talált olyat akinek ez oké, mert pl foglalkozik mellette még pár lánnyal és így nem is feltűnő, ha esetleg nem veszi a srác a telefont, vagy nem is kell beszélgetni senkivel, mert úgy se elérhető a lány.

2021. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Ott ülök vagy fekszem mellette és írkál vagy éppen felhívja folyamatosan a srác. De nem akarja elküldeni mert régen sokat segített neki és a legjobb barátja. Ráadásul még provokál is a fickó mert látja hogy idegesít. Kérdem én barát az ilyen? Mert nekem ilyen nem kellene.
2021. júl. 12. 23:13
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha provokál is, állítsd döntés elé a barátnődet, vagy ő, vagy te, egy hónapban beszelnek egy-két órát ok, de mindennap, itt már a csávó is egy bunkó f__z. Ha szakít a csaj ez miatt, akkor anbyit is ér.
2021. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Teszem hozzá egy csaj se tűrné ezt fordítva.
2021. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A csávó az egy bunkó paraszt így van. Látja, hogy mennyire zavar azért csinálja. Ha nem foglalkoznék vele hogy udvarol neki akkor az lenne a baj. Hát olyanokat ír neki, hogy milyen jó lenne úgy ébredni hogy látom a szép szemeid. Na ez nálam kicsapta a biztosítékot. A srác dolgozik de este szinte végig beszélnek így vagy úgy. Ha meg nem dolgozik egyik sem akkor meg megy az irkálás. Jó, párom nem mindig azonnal ír vissza, de ez már szerintem túlzás. Nekem is van lány barátom de pár havonta ha megkérdezzük egymástól, hogy mi újság vele. Egyszer én is megcsináltam, hogy ráírtam egy lány barátomra, hogy írjon már rám csak úgy, hogy hogyan reagál a párom hát végig bámulta a telefonom miközben beszéltem vele kemény 3 percet. Köszönöm, hogy írtatok ment a pacsi :)
2021. júl. 12. 23:42
 6/16 A kérdező kommentje:
Legyenek fiú barátai nem az zavar csak, hogy ilyen nyomulós
2021. júl. 12. 23:45
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom a barátnőd azért tartja, mert jót tesz az egójának, hogy valaki folyamatosan fűzi.

Nekem is van olyan fiúbarátom (inkább már családtag, mert tizenéve ismerem), akire a férjem féltékeny volt. De áthívtam egy grillezésre és látta, hogy semmi oka rá. Azóta jóban vannak és még közös programokat is csinálnak.


Ha pedig észrevettem valakin hogy nyomul, akkor leállítottam (ha kellett megszakítottam vele a kapcsolatot), mert nem akartam sem megalázni sem megbántani, sem idegesíteni a férjem. Nekem meg nincs szükségem arra, hogy valaki fényezze az egómat.


Gondolom a barátnőd még éretlen egy kicsit, tetszik neki, hogy rajtad kívül másnak is bejön és az is tetszik neki, hogy féltékeny vagy.

2021. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre. Szerintetek állítsam választás elé vagy tűrjem el? Köszönöm a válaszod :)
2021. júl. 12. 23:57
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban hárman vagytok. A csajod, egy pasi akihez érzelmileg kötődik, meg te aki hiába "hivatalosan" a párja sorrendben bizony csak másodhegedűs vagy az értékrendjében. Szóval haver, döntsd el hogy Férfi akarsz lenni, vagy egy lúzer! Az előbbinél te is tudod mi a megoldás (megmondani neki hogy nem eltiltani akarod, de ez neked nagyon nem frankó és túlmegy a normális, általad elfogadható határokon - ha erre a pasit védi és nem mellédáll akkor meg hastala vista baby, legyen akkor a pasival ha ennyivel fontosabb neki mint te).
2021. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a hármasban nem a másik srác a hibás, hanem a barátnőd. Ha nekem fontos a párom, akkor nem viselkedek úgy egy másik emberrel, amiről jól tudom, hogy a páromnak rosszul fog esni. Valószínűleg baromira simogatja az egóját, hogy valaki udvarolgat neki és ezen te emészted magad.

Nőként írom, hogy ha valaki tudna a páromról és direkt hergelné a kedélyeket, nagyon hamar elküldeném a büdös francba, bármennyit is segített rajtam a múltban.


Én azon gondolkodnék el a helyedben, hogy vajon mennyire szeret és tisztel a párod, ha megengedi egy harmadik félnek, hogy ilyen szinten belemásszon a kapcsolatotokba? Illetve akár nekiszegezheted a kérdést, hogy vajon ellenkező esetben mit szólna? Gyanítom, már kikaparta volna a szemedet.

2021. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!