Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek több éves párkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek több éves párkapcsolata szakítással végződött, ott mi volt az ok?

Figyelt kérdés
Milyen olyan dolgok vannak a ,,szerelem elmúlásán" kívül, amik csak több év után jönnek ki?

máj. 20. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Félreqrt
máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Távolság.
máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Megerőszakolt - 3,5 év együttélés, egyik nap felb.szták a melóhelyén, hazajött, vacsi, aztán bevitt a hálóba és mivel ő az erősebb, így hiába ellenkeztem.

Szerinte semmi nem történt, ő csak levezette a stresszt.


Nemrégen véletlenül összefuttotunk (Bp) konkrétan úgy nézett rám, mint aki meg akar ölni.

máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Mindketten gyárban melóztunk 7vévet éltünk együtt majd az edzőteremben az egyik gazdag férfi beszédítette hogy ha vele lesz mindig kirándulgatás wellnesz lesz.Irigykedett pár barátnőjére akiknek szintén ilyen párjuk volt mert ő soha nem tud semmit felrakni a facebookra.Reggel összepakolt délután már az új férfinél volt.Melóhelyen is felmondott.2 hónapig volt a csávóval majd az is kidobta újabb nőt kezdett szédítgetni.Visszakönyörögte magát a gyári melóra majd engem is megtalált mert munkásszállóra vették fel lakni mert a csávó is kidobta.Jött oda hozzám megint hogy kezdjük újra velem akar már csak lenni.Elküldtem de nagyon csúnyán.Hazaköltözött utána az anyjáékhoz Nyírségbe ha jól tudom közmunkás lett a faluban virágokat ültet meg kapálgat az út mentén.

Egyszer elmentünk arra a haverokkal mikor láttam az út mellett dolgozni megálltunk kocsival majd megkérdeztem tőle hogy ez most megérte neked.És jól kiröhögtük ez volt a válasz amiért megcsalt.

máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem is volt rendben, csak húztuk évekig.

Én úgy voltam vele inkább vele, mint évekig egyedül, arra ráérek.

Ő meg szerintem úgy volt velem, hogy amíg nincs jobb. (Ez okozta az egész rohadását kezdetektöl is szerintem).

Utána meg jöttek is az évek egyedül.

máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

12 évig voltunk együtt.

Nálam kihűlt a dolog, tulajdonképpen barátság extrákkal volt már csak a kapcsolatunk. (Én így láttam, többször jeleztem is neki, hogy valami fura közöttünk egy ideje, de ő úgy látta, minden rendben, csak a szexuális életünk lapos, de majd jobb lesz, megoldjuk).

Időközben munkahelyet váltottam, ahol az egyik kollégám iránt fél-1 év után elkezdtem valamiféle vonzódást érezni.

Sem a kollégának, sem a páromnak nem szóltam erről.

Tehát nyilván nem nyitottam a kolléga felé, fizikai megcsalás sem volt (még egy arcra puszi sem, ölelés, soha!), mégis úgy éreztem, ha ilyen fellángolás megtörtént bennem valaki más iránt, akkor ott már elég nagy a baj. Szóval inkább szakítottam, mert ezt tartottam helyesnek.

máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
6. vagyok, lemaradt: 30\N
máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
6. Szerintem nagyon jól tetted. 💕
máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
sok no a pénzesebb pasiért szakit..
máj. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

9-es, akkor hadd emeljem ki magam eme ritka példányok közül: ügyész volt a párom, akivel szakítottam.

És az akkori közös otthonukból semmit nem vittem el, csak a ruháimat, laptopom, könyveim.

A lelkiismeretem többet ér, mint az anyagi javak. És inkább költöztem el egy 30 nm-es lukba, minthogy olyan emberrel éljek, akit már sajnos valamiért nem tudok szívből szeretni.


(Megint 6-os voltam)

máj. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!