Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a párom?

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg, nem a párom pénzére hajtok. Azt tudni kell róla, hogy nagyon jó munkahelye van és a szülei sem panaszkodhatnak, bármikor megvesznek "zsebből" egy új luxusautót. A párom nagyon jó anyagi helyzetben van és sokszor utal rá, hogy ő velem hosszútávra tervez mégis nagyon magának való velem szemben. Ha elmegyünk akárhová mindig kifizetetti velem a részemet. Én még csak diákmunkán vagyok, mivel 18 éves vagyok. Szinte semmi keresetem nincs, az enyémhez képest az öve 20x több. Több, mint egy éve vagyunk együtt. Miért csinálja ezt? Néha azért rosszul esik, hogy egy gombóc fagyi után közli, hogy legközelebb én fizetem az övét is. Ha nekem van egy nagyon kevéske kis pénzem is, tegyük fel 3000Ft azt is megosztom vele ő meg több millióból nem képes beáldozni egy kajálásra vagy csak egy fagyira sem
2021. júl. 13. 15:21
1 2
 1/12 Lucaszek96 ***** válasza:
100%
Mert egy sóher kis pöcs mint egy csomó tehetős család sarja ,előfordulnak ilyen balesetek is kérdés hogy akarsz e velük találkozni
2021. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy olcsójános. Nem nyaralásról van szó, hanem számára elhanyagolható tételekről ennyinek simán bele kellene férnie, ha tudja, hogy még nincs kereseted. Ilyen alaktól semmi jóra ne számíts.
2021. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Megint te? Állandóan megkérdezed ez?
2021. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert ez így neked megfelel.
2021. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj vele sehová, mondd, hogy most erre nincs pénzed. Ennyi.
2021. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert hagyod.
2021. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

"sokszor utal rá, hogy ő velem hosszútávra tervez"

Utalni bármire lehet, de az is előfordulhat, hogy ezt csak te látod bele sajnos.


"Néha azért rosszul esik, hogy egy gombóc fagyi után közli, hogy legközelebb én fizetem az övét is. "

Ezt most kommentáljam? Akartam, csak letiltana a Gyakori érte.


A környezetemben azok a kapcsolatok hosszútávon boldogak, ahol mindkét fél a másik boldogságát helyezi előtérbe. Mind érzelmileg, mind tettekben, mind akár meghívásnak próbálja a maximumot nyújtani. Ha mindkét fél tele van szeretettel, akkor egyiknek sem lesz hiányérzete. A te pasid fukar, most komolyan, egy fagyit felhánytorgatni? Diákok, minimálbéresek sem csinálják ezt...

2021. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Párom detto.

Ujabban kozlom h nincs lém es ennyi nem megyek el vagy ő fizet.


A végén még tele lennék tartozasokkal a luxusbarátom miatt.sőt tele is vagyok mert ugye a fehernemu meg jo rucik kellenek neki en koltok arra is erőn felul

2021. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
MErt ezzel jelzi, hogy hol van a helyed a parkapcsolatban. Igy eszedbe sem jut majd a penzere hajtani, o pedig rombolja az onertekelesed, amig csak tudja. Egy darbig hasznal, utana pedig keres maganak masik jatekszert. Mit akarsz egy ilyen fazontol, aki az alapveto gesztusok szintjen sem tud erzelmeket kifejezni? Jo tudjuk, van penze. Valszeg jol is nez ki. Mit tud ezen kivul meg? Erdekes sztorikat mesel? Hja, ha van penze elmenyeket vasarolni raklapszamra, azokrol lehet sztorizgatni. De ezekben hol van a te helyed? Mi a kapcsolodasi pontod az eletehez?
2021. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aha és ebben neked mi a jó.

Amint bajban leszel egyszerűen elenged majd. Neki bármikor lecserélhető vagy. Bocs hogy prosztó leszek de csak a pin@d kell neki.

2021. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!