Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom egyszerűen úgy viselkedik, mint aki megőrült, a munkája miatt?

Figyelt kérdés

Most a karanténkialakításban kell részt vennie, de nem eü. dolgozó...Állandóan csak a vírusról beszél, kiabál, fáradt, tőlem megértést vár, de rám sosem figyel oda, már találkozni sem akar velem, mert ő fáradt, ideges és csak ő, ő és ő. Nincs gyereke, a szüleihez se megy, mégis mintha megőrült volna esküszöm. Én nem pánikolok, igyekszem okosan kezelni a helyzetet, de a párom újabban beszámíthatatlan lett, vagy mi erre a jó szó. Én értsek meg mindent, toleráljak mindent, szexet mint olyat felejtsd is el.


Mit tegyek? Én ezt már nem nagyon tudom kezelni, olyan mintha megőrült volna...



2020. márc. 17. 00:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Levelezz a gyakorin.
2020. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

#1 mintha itt a többség értelmes lenne....


Mondjuk ezt mondd el neki is.

2020. márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
2 igazad van, csöbörből vödörbe.
2020. márc. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő megőrült akkor itt a nyugdíjasok 90%-a őrült, a vásárlási szokásokat elnézve pedig mindenki más is. Tényleg ez a nagy ellenszer, hogy mint a hörcsög felhalmozzunk egy k>>>a nagy készletet, eltapsolva az éves megtakarítást?
2020. márc. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem jobban jár, ha megszabadul tőled.
2020. márc. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Legyél már egy kicsit empatikusabb. Persze, hogy ideges, fáradt, benne van a kemény magban, nehéz kezelnie. Lehet, hogy te sem kezelnéd ilyen okosan a helyzetet, ha a helyében lennél. Támogasd és hagyd most egy kicsit békén.
2020. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Akkor vedd át helyette 1 napra a munkát, amiben most napi szinten változik a betartandó rendelet, meg óránként tanácskoznak a hogyan továbbról. Szerintem utána te is kilennél. Legyéll most kicsit megértő, mert a helyzet nem játék. Ez nem az az életed, ami volt egy hónapja, ezt neked is ideje feldognod.
2020. márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni, hogy empatikusan beszélsz vele, nyugodtan, halkan, ettől egy idő után le kell, hogy nyugodjon ő is. Nem megszokott a helyzet, új a dolog, felelősségteljesen feladata van gondolom, így jön ki rajta. Vagy vegyél neki egy boxkesztyűt+boxzsákot, és ott vezesse le az ideget.
2020. márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Elhiszem,hogy ez a járványhelyzet most mindenkinél feszült légkört teremt, bárhol dolgozik. Van aki a munkáját veszíti el, van aki pont a munkája kapcsán kerül szervező/veszélyhelyzetbe, megoldást/végrehajtást eszközölve.


Szociális szférában dolgozom, idősek között, integrált intézmény vagyunk. Gondolhatjátok,hogy ide is jönnek az utasítások.

A párom közigazgatásban vezető, az iskolák, óvodák, bölcsődék bezárása Neki is intézkedések sorozatát vonja maga után.

Idősek a szüleink, a gyerekem fokozottan járványveszélyes helyen él.

Mégsem eshetünk egymásnak, inkább próbáljuk nyugtatni a másikat, meghallgatni és ötletelni.

Nem hinném,hogy van olyan akit most ez a járvány nem érint valami módon, de az nem megoldás,hogy családon belül is dilisek legyünk.

Én azért a kérdező helyében megpróbálnék beszélni a párjával erről. Azt viszont elhiszem,hogy az összebújáshoz most nincs kedve/hangulata/igénye, ezt Neked kell elfogadnod kérdező.

2020. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Ne foglalkozz vele. Vagy abbahagyja vagy dobd ki.
2020. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!