Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális a nyitott, szociáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális a nyitott, szociábilis embereknèl, vagy aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Magamról annyit, hogy inkább introvertáltnak mondanám magam. Csak pár barátom van akivel normálisan eltudok beszèlgetni és kikapcsolódni, a legtöbb emberrel nem találom a közös hangot és egyszerűen nem is tudok kommunikálni velük. Nagyobb társaságban sem oldódom fel rendesen, szeretek egymagam vagy a párommal lenni.


A párom viszont nagyon nyitott,pörgős szemèlyisèg. Mikor megismerkedtünk nagyon sok haverja volt, köztük lányok is akik aztán lekoptak de ez nem lènyeges. Bárkivel könnyen eltud beszèlgetni, nagyobb társaságban rögtön beilleszkedik, vicces és ezt szeretik a lányok is, amit èszrevettem.

Olyan dolgok miatt kezdtem el agyalni a fenti kèrdèsen mint pl hogy a barátnőmmel is elég jóba lett, főleg amelyik szintèn ilyen közvetlen, megállnak az autóval ha valahol látják egymást, beszèlgetnek kicsit, vagy ráírnak hogy "merre tartasz"?

Règi, párszor látott lány ismerőst megszólítja, ráköszön,mèg ha az távolabb volt és észre se vett volna minket.

Egyik nap meg úgy jött haza,hogy lett egy új motoros ismerőse(csaj) akivel sorban állás közben elegyedtek szóba és milyen vagány mert majd mehetünk az ő társaságával is motorozni.

Illetve lájkolgat is, szintèn így párszor láttott ismerős lányokat, szerelőjènek a felesègèt stb.


Szerintetek ez telejsen normális? Kíváncsi vagyok a vèlemènyekre, hogy ezeket csak azért tartom furcsának mert èn nem ilyen szemèlyisègű vagyok?

24n


2021. júl. 13. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyedül a lájkokat hoztam fel ami számomra kissé zavaró tènyező, kèrdeztem hogy miért lájkol nőket ha nem is ismeri őket? "Hogyne ismernèm, egyszer ott volt ahol kávèztunk a barátokkal".


Nyilván nem akarok hárpiának tűnni és belekötni abba, hogy milyen termèszetű ő... Csak kíváncsi vagyok más mit gondol erről , mert lehet teljesen feleslegesen van rossz èrzèsem miatta.

Egyèbkènt úgy érzem szeret és sokszor mondta ,hogy ilyen csendesebb lányra vágyott mindig..m

2021. júl. 13. 20:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elsősorban azt nézném meg, hogy a férfiakkal is ilyen-e. Szóval, ha van egy régi, párszor látott férfi ismerőse, neki is köszön-e az utca túlvégéről, szerez-e új férfi haverokat teljesen random, ha találkozik velük, a szerelő képeit is lájkolgatja-e, stb. Igazán ebből láthatod, hogy problémás-e a viselkedés, vagy ő egyszerűen ilyen. Mert amúgy vannak ilyen emberek, irodában dolgozom sok ügyféllel, ott is vannak ilyen férfiak és nők is, akik mindig mindenhol mindenkivel elbeszélgetnek, haverkodnak, be nem áll a szájuk, stb. :D. A párom egyik unokatesója is ilyen. Velem is nagyon akart haverkodni, csak hát én sem vagyok ez a barátkozós fajta.

Ha viszont csak a nőkkel ilyen, akkor az azért gyanús, és megérne egy beszélgetést.

2021. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj belőle otthonülős,szótlan,morcos papucsot.
2021. júl. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális. Ha te érzel benne valami negatívumot, akkor az valójában benned van.
2021. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!