Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú aki borzasztóan tetszik! Nagyon régóta ismerjük egymást de az utóbbi 2 hónapban kedztek kialakulni a dolgok! Nagyon szeretjük egymást meg ilyenek de egy baj van, h a báttyám a legjobb barátja!

Figyelt kérdés

Mindig mikor együtt vagyunk tudjuk, h nem szabad lenne ezt csinálnunk de mégis.

Múltkor azt mondta hagyjuk abba mert neki ez nagyon nehéz én ezt elfogadtam. Aztán 2 napra rá SMS-ket ír és úgyanúgy a következő buliba beszéltünk és ő lépett! Most mit csináljak? Hagyjam vagy ne? Akar tőlem vmit egyálltalán?


2010. aug. 27. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól még hogy a bátyád legjobb barátja lehet köztetek bármi csak ezt a bátyáddal úgy kell megbeszélned hogy beleegyezzen ha jó fej a bátyád belefog ha nem nem de mind1 mert ha szeretitek egymást akkor úgy se tud mást tenni mint elfogadni ezt a dolgot. Amúgy igen akar tőled valami szeretni?!:O
2010. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sot:) jobb ha leulsz a batyadal es megkerdezed,hogy o mit szol,mert ha a legjobb baratja akkor tudja,hogyan banik a nokkel, es erdemes e egyaltalan foglalkozz vele...:) sztem beavathatod a batyd...semmi gond nem lesz belole es ha o sem ellenzi olyan teren h nem hasznalaj ki a hapsi a csajokat akkor sztem nincs akadalya,h egyutt legyetek :)
2010. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
borzasztóan szereted?elég rémisztő
2010. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?:)

Én is így vagyok/voltam.17éves koromban elkezdtem vonzódni bátyám legjobb barátjához.(köztünk nagy a korkülönbség,16év).Akkor mi ezt úgy oldottuk meg hogy ő beszélt a bátyámmal és őt nem zavarta.Szeptemberben leszünk együtt 3éve.Néha néha zavarta bátyám mert mikor eljött az ő legjobb barátja velem volt inkább.De persze tartani kell "szabad" napokat amikor a barátokkal van a fiú és te is a barátnőiddel.

Remélem segítettem valamit.:)

20/L

2010. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én 16 ő 22
2010. aug. 27. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet belőle komolyabb dolog.Csak beszéljen szerintem ő a bátyáddal.:)

előző voltam.

2010. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!