Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A testvérem vőlegénye szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testvérem vőlegénye szerelmet vallott nekem, én ezt nem tudom hogy kezelni?

Figyelt kérdés

Senkinek sem mondtam el, még a szüleinknek sem (akikkel amúgy nagyon közvetlen és bizalmi a kapcsolatunk).


24 évesek mind a ketten, 11 éve vannak együtt (igen, fiatalon jöttek össze). Már együtt élnek, tavasszal volt lánykérés is, jövőre lenne az esküvőjük. Lenne...


Nem tudom, hogy mit csináljak, vagy hogy elmondjam-e ezt bárkinek, mert teljesen abszurd és hihetetlen az egész még számomra is.


2021. júl. 13. 20:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a tesódnak legalább mondd már el! Ez nem a te szégyened, ráadásul megmentenéd a nővéredet egy rossz házasságtól. Az a tökfej meg menjen, amerre lát.
2021. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Álmodj királylány!
2021. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Meg akar fektetni
2021. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nem írtam hozzá kifejtős magyarázatot, mert elég hosszú lenne és nem is storytime-ot szeretnék tartani.

De mi így hárman kb együtt nőttünk fel (én 2 évvel vagyok fiatalabb náluk). Mindig jóban voltunk, volt, hogy a vőlegényével és neki a barátaival mentem vitorlásozni, vagy fesztiválra, szóval nem az van, hogy találkozunk 6 hónapban egyszer a családi ebéden, illedelmesen elbeszélgetünk és ennyi.

Ezért is lepett ez meg, mert sosem mutatta ezt ki, vagy lehet, hogy igen, de én azt félreértettem és betudtam sima szeretetnek. Nem tudom.

2021. júl. 13. 21:02
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem értetted félre? Mit mondott?
2021. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

Elmondom mi lenne,lefektetne,aztán mondaná maradjon titokban a család érdekében.

Egyébként el kellene mondanod a húgodnak,ez nem normális hogy ennyire éretlen a párja. Ha halálosan is szerelmes lenne ez nevetséges hogy leánykérés és 11 év után gondolta meg magát. Ez egy értéktelen ember akiben sose lehet megbizni, eleve akkor tisztázta volna magát hogy már ő nem érzi ugyanazt és szakít nővéreddek, ehelyett sunyi modon ha igent mondasz megfektet vagy ha komolyan is gondolja akkor szakít nővéreddel ha te már megvagy. Ha meg ló nincs jó a szamár és marad a nővéred

Köpedelem egy férfi

2021. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

" Sokkal jobban szeretlek, mint ahogy azt szabad lenne. "

Meg hogy fontos vagyok neki és egy tavaly történt esemény óta nem tud rám ugyanúgy nézni, mint előtte.


Kérdeztem, hogy és ezzel mi a célja, miért mondta el? Mert hogy szerinte úgy fair, ha tudom és így legalább tisztán látok a döntésem előtt. Mert jelenleg alakulóban van egy kapcsolat nekem, de nem tudom, hogy most nyáron szeretnék-e belevágni valami komolyba.

Ha ezt mondjuk úgy közli, hogy csak jóban vagyunk és nem a nővérem párja, akit családtagként szeret mindenki, akkor még értékeltem is volna a lépést, gesztust. De így nem tudom hová tenni.

2021. júl. 13. 21:19
 8/28 A kérdező kommentje:
Az a tavaly történt esemény semmi szexuális, mielőtt valaki félreértené. Lefoglaltunk egy hármas nyaralást (erre korábban is volt példa, nem volt belőle semmi gond). De a covid miatt a nővérem az utolsó pillanatban meggondolta magát, mert félt, hogy betegek leszünk, lezárnak mindent, vagy nem tudunk hazajönni és ezért ő itthon maradt. Mi viszont elutaztunk és azóta érez többet állítólag... Pedig semmi sem történt.
2021. júl. 13. 21:22
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Milyen donteseid elott? Hogy szinglikent osszejonnel egy pasival?

Jesszus. :D

Neki kene a dontesei elott gondolkodni, vegulis ő keszul meghazasodni. Ezzel nyilvanvalova tette, hogy te ne gyere ossze senkivel, had kurogasson o teged, de azert o elveszi a testvéredet is kozben. Ha van eszed, elmondod a tesodnak. Akkor is ha ossze veszik veled, es nem beszeltek tobbet.

2021. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó leírt mindent, amit akartam én is írni. Esetleg vedd fel telóval titokban, ahogy rakérdezel, hogy ezt mire értette és miért mondta, hogy később tudd bizonyítani, hogy nem szétbarmolni akarod tesódék kapcsolatát. Mert biztos az lenne a reakció, ha a nővérednek elmondanád
2021. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!