Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz èrzèsem van a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz èrzèsem van a párommal kapcsolatban de nem tudom megmagyarázni. Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Ti hisztek a női megèrzèsben?

Nem gondolom azt, hogy megcsal, erre utaló jelek sincsenek mègis egy nagyon rossz èrzès kerít hatalmába ha a páromra gondolok.

Azt èrzem, hogy már nem vagyok olyan fontos a számára, csak megszokásból van velem és már nem az vagyok a szemében aki régen.

Egyfolytában azok az apró kis dolgok jutnak eszembe amikkel az èvek során megsèrtett. Rákeresett és bekövette a fiatalkori szerelmèt, nőket lájkolgat akik nem a haverjai hanem csak távoli ismerősei. Számomra furcsán kedves a nőkkel, nagy vigyorral köszön nekik ha meglát egy bármilyen női ismerőst.

Napok óta ezek villannak fel az agyamban ha ránèzek és csalódottságot èrzek, azt hogy a kis szoros kapocs ami volt köztünk ezekkel ő megtörte.

Látom ahogy megszólítja vigyorogva a nőt aki 3 méterre volt tőlünk és meg se ismert volna...

Konditermes, dekoltázsos női kèpeket lájkolgatott, amire az a magyarázat, hogy csak vissza lájkol nekik, nem azért teszi mert tetszik neki a látvány... Azt akarja hogy ezeket elhigyjem ès megnyugodjak. Elmondása szerint nem lenne velem 6 éve ha nem engem szeretne, nem velem terveznè az èletèt stb. Próbálom elhinni de valami nem engedi hogy bízzak benne és talán ilyet manipulációból is mondhat valaki,nem igaz?

Fogalmam sincs hogy a saját önbizalom hiányomat vetitem ki rá vagy ez egy erős női megèrzès, amire hallgatnom kell?

Folyton agyalok, felvillannak ezek a kèpek, görcsöl a hasam és folyton sírhatnèkom van.

Régen én egy erős èlettelteli nő voltam...


2021. júl. 13. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még hányszor teszed fel ezt a kérdést átfogalmazva?
2021. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dönts! Vess véget, hiszem szenvedsz mellette!
2021. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Sportolj. Nálam az mindenre megoldás.


Jönni fognak közben a tiszta, józan gondolatok.

2021. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Számotokra is ezek valós problèmák lennènek?

Ő azt mondja mindent csak túlgondolok és nem úgy van ahogy èn látom..

2021. júl. 13. 22:47
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Már rég szakítottam volna! Ez eléggé megalázó! 😟
2021. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Qrólájk.


Annyira gáz, mindenkinek megalázó. Rajtad meg röhög a fél falu, hogy a pasid nem tudja féken tartani az ujját, hogy ne tudja meg mindenki, éppen kire állt fel a frka.

2021. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik neked! Már mást keres melletted!
2021. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Apró dolgok, amik az önbecsülést ingatják meg. Lekicsinyli, tudja, hogy nem ok, amit csinál, de azt mondja, te vagy az érzékeny, hogy ne kelljen szembenéznie azzal, hogy átlépett egy határt és esetleg változtatnia is kellene.
2021. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik férfiismerősöm folyamatosan dögös nőket lájkol, kommentel, posztol. A vicc az, hogy nagyon nem adonisz, és a felesége meg szép, van egy gyerekük is. A környezetük csak legyint rá, jaj a pista az ilyen. Annyira kíváncsi lennék, mit szólnának, ha a feleség csinálná ugyanezt férfiakkal...
2021. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom, jobb nem lesz a helyzet. Vagy elfogadod így, vagy tovább lépsz.
2021. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!