Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez igaz vagy csak kitaláció?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz vagy csak kitaláció? A kapcsolatunk megromlott. Tudom,hogy a pasim szereti a perverz dolgokat, mindig extrém és nem megszokott volt a szexben. Szinte csak az anális közösülés érdekelte, emelett önző is volt nagyon a szexben és az ágyon kívül

Figyelt kérdés

is. Most pedig előállt azzal,H gangbanget szervezne,és én lennék a nő csak. Azt mondta, szexuálisan jobban vonzódna hozzám emiatt, és amúgy is ilyen. Ez most nem tudom, egy kamu,H szakitsak vele, v igaz. Láttam hasonló kérdést,de azt a sztorit nem én írtam ki, úgyhogy kerek mindenkit,aki trollnak néz, az ne írjon, mert ennek a kérdésnek semmi köze az előtte lévőkhoz.

Szóval így akar lekoptatni, vagy igaz ? Állandóan ezen pörög egyébként. Egész éjszaka erről beszélt. Lehet ez kitaláció és csak megjátssza,elszineszkedi,vagy teljesen komolyan gondolja?


2021. júl. 14. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan bevállalsz egy gangbang estét, hogy megtarts egy ilyen perverz fas2t?! Sok sikert!
2021. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat beszél erről és feltűnően lelkes, akkor jó eséllyel igaz.

Amúgyis ez elég hülye módja lenne a szakításnak, nem gondolod? 😃

Ha érdekel téged is, akkor hajrá, ha nem, akkor nem.

2021. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy? Egyik helyzet rosszabb, mint a másik.

Rúgd ki, eddig is rossz volt a kapcsolatotok, rég meg kellett volna tenned.

2021. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es: hülye módja lenne? Ki tudja, lehet el akar ijeszteni. Lelkes, hat szex közben kérdezte,H amit vele csinálok,más pasival is meg tudnám?

Csak azért fura, mert eddig ezt soha nem emlegette.

Mondtam, egyszer? Azt kérdezte, többről nem lehet szó? Szóval, nem is lenne eleg neki egy. Ez most komoly lenne?

2021. júl. 14. 08:23
 5/13 A kérdező kommentje:
1,3: egyet bevallaltam volna azt hiszem, de több kizárt.
2021. júl. 14. 08:24
 6/13 A kérdező kommentje:
Csalódás ez. És igaz, amit írok, szar kapcsolatért nem éri meg és amúgy sem
2021. júl. 14. 08:27
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak soha nem adta jelét,H erre fogékony lenne. Extrém volt, nem átlagos,de ezt nem hittem volna róla
2021. júl. 14. 08:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi a jobb?


a.) Ha valaki felhozza a gangbanget csak azért, hogy téged megijesszen, ahelyett, hogy normálisan kommunikálná az esetleges problémáit?

b.) Ha valaki belekényszerít egy olyan helyzetbe, amit nem akarsz


Szerintem közel egyformán szörnyű mindkettő.

2021. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Te ugyanaz vagy, aki azt a kérdést feltetted.

Legalább a stíluson változtattál volna...

2021. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Extrém, perverz, önző jelzőket sorolod te magad.

Mi a kérdés?

Meddig akarsz még megalázkodni, nem élvezni, és csak egy "külső" szereplője lenni a szexnek?

2021. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!