Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez igaz vagy csak kitaláció?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz vagy csak kitaláció? A kapcsolatunk megromlott. Tudom,hogy a pasim szereti a perverz dolgokat, mindig extrém és nem megszokott volt a szexben. Szinte csak az anális közösülés érdekelte, emelett önző is volt nagyon a szexben és az ágyon kívül

Figyelt kérdés

is. Most pedig előállt azzal,H gangbanget szervezne,és én lennék a nő csak. Azt mondta, szexuálisan jobban vonzódna hozzám emiatt, és amúgy is ilyen. Ez most nem tudom, egy kamu,H szakitsak vele, v igaz. Láttam hasonló kérdést,de azt a sztorit nem én írtam ki, úgyhogy kerek mindenkit,aki trollnak néz, az ne írjon, mert ennek a kérdésnek semmi köze az előtte lévőkhoz.

Szóval így akar lekoptatni, vagy igaz ? Állandóan ezen pörög egyébként. Egész éjszaka erről beszélt. Lehet ez kitaláció és csak megjátssza,elszineszkedi,vagy teljesen komolyan gondolja?


2021. júl. 14. 08:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
"Ez igaz vagy csak kitaláció?" Egyértelműen kitaláció. A kérdés.
2021. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy tárgy vagy neki, nem tűnt még fel?
2021. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 omba ***** válasza:
100%

Önzőaszexben, önző egyébként is, amúgymegegy ajándékárgynaktekint a haerjai számára.

Csak azt ne mondd, hogy "de szeretem"!

2021. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!