Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem enged a barátom edzeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enged a barátom edzeni?

Figyelt kérdés
Szerinte a sport csak tőle elvett idő, és hogy csináljuk együtt, fejlődjünk együtt. Ő hamar elunja, de duzzog, ha én folytatni akarom. Erősködik, hogy válasszunk olyan sportot, ami mindkettőnknek fekszik. De én nem értem, hogy ha ő úszni szeret, én meg Hot Ironra járni, akkor miért akar ő futni mindenáron. Meg azt sem érti, hogy nem vagyunk egy alkat, mert ő alacsony és sovány, én meg átlagos (nőben) , szélesvállú, izmos.
2021. júl. 14. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Mert ilyen kis maganak valo.

Ez hasonlo, mint az a csaj Kerdezo, aki par honapja arrol irt, hogy o csak egy bizonyos tipusu filmet nez es, hogy mekkora vilag vege mar, hogy az ujdonsult pasija nem azt a mufajt kedveli amit o. Ezert a szakitason gondolkodik. Nos..en az ilyen onzo embereket egy percig sem turom.

2021. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Én már bárminemű sportot értékelnék barátnőmtől..151cm és 74,5kg..
2021. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Azért, mert nem tud tőled külön létezni. Már régen rossz, ha valaki duzzog, megsértődik, amiért a párja énidőt tart.


Én sem szeretek sportolni, de ha a párom szeretne, akkor nem korlátoznám benne, hanem addig csinálnék mást, pl. festenék, játszanék a gépen, bármi.

2021. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nehogy összefuss egy nála jobb sráccal, ezért ugy érzi szükséges felügyelnie a sporttevékenységed.
2021. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Frusztralt, nem kepes elviselni hogy sikeres vagy, nélküle is boldogulsz es feltekeny. Nem latok nagy jövőt ebben a kapcsolatban..
2021. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Első, a magának való szeret egyedül lenni. Nem vágyik társaságra, max a párjára, meg egy-két barátra, de egyedül is le tudja kötni magát
2021. júl. 14. 09:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
rejtett féltékenység.. attól fél hogy megbámulnak az utcán, esetleg valamilyen idegen ledumál a lábadról futás közben, esetleg megismersz egy szintén futó pasit..
2021. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert kifogott egy olyan ostoba lábtörlőt, aki ezt a beteges ragacs viselkedést elnézi neki.
2021. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kuka
2021. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a 8-as írja.
2021. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!