Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális attól szorongani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális attól szorongani, hogy elhagy a párom, vagy hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk a párommal már. Volt már pár mélyebb pont a kapcsolatunkban, de mindig túlléptünk rajta. Viszont az utolsó komoly veszekedésünk óta (1 hete) nagyon félek, hogy nem szeret már a párom, és nemsokára el fog hagyni. Tudom, hogy veszekedés közben sok bántó dolgot mond az ember, de mégis mintha nem bírnám feldolgozni. Gyomorideggel kelek, izgulok, ha beszélünk, figyelem a "jeleket", hogy már nem szeret. Viszont ha együtt vagyunk ez az érzés elmúlik, de ha egyedül vagyok folyton elemzem, hogy hogy viselkedik velem, mikor fog elhagyni, természetesen viselkedek-e én vele, elég jó vagyok-e. Ti mit gondoltok erről?

2021. júl. 14. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Normális, de ettől függetlenül nem jó, ha ez rányomja a bélyegét a mindennapjaidra.
2021. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy normális ettől szorongani!


Próbáltál vele beszélni? Ott, ahol kölcsönös szeretet van, nem szoktak komoly veszekedések lenni.


Itt, mint a gyakoris párkapcsolati problémákkal kapcsolatos kérdéseknél 99%-ban, a kommunikáció teljes hiánya a legfőbb gond.

2021. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Már rég lépned kellett volna. Ez a leépítő kapcsolat...
2021. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt kellett volna leírni, hogy min veszekedtetek, illetve hogy sikerült -e lezárni, megoldani. Ha komoly probléma van, amit elmismásoltok, akkor teljesen jogos félelem, hogy bármikor azt mondhatja, hogy neki ebből elég.
2021. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy valamitől gyomorideged van, semmi nem derült ki a helyzetről, így még csak tippelni sem lehet, hogy normális-e.
2021. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz èrzès lehet... De mit mondott amivel ezt vàltotta ki belöled?
2021. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, fel kell nőni a bizalomhoz...
2021. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szorongás nem pozitív dolog. Ami nem pozitív, az betegség, vagy primitív. Akárhogy is, elhagyásra, túlfejlődésre van ítélve.
2021. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!