Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170cm alatti vagy körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170cm alatti vagy körüli férfiak jogosan szoronganak a magasságuk miatt? Kinek mi a tapasztalata? Az alacsony férfiak valóban kompenzálnak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Párom 172 centi, èn 159. 6 ès fèl ève boldogok vagyunk együtt.

Van mèg kèrdès, rinyáló kisfiùk?

2019. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Gyerekek? Hányadik kérdés ez?


Az a rossz, ha szoronganak a magasságuk miatt, és emiatt lehetetlen összejönni velük. Pedig egyik másik annyira férfias tud lenni, testtartás, mozgás, beszéd, viselkedés, arc,...sorolhatnám, hogy sok magas pasit lepipál.

De tényleg, hagyják abba ezt az önlehúzást.

2019. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Én 171cm vagyok, de engem nem zavar, ha egy csaj ugyanakkora mint én, meg náluk elvileg ez már az átlagtól egy picit magasabb méret.
2019. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Legjobb barátnőm 183 cm, férje pedig 171. Vicces volt amikor összejöttek de összeillenek. Mindegy ki mekkora.
2019. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Jogosan, mert sokkal nehezebb nekik az érvényülés minden téren. Nem vesszük komolyan és leértékeljük őket. Van aki ezt tudja kezelni, de van aki nem és túlkompenzálja.
2019. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!