Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, mit tennétek, ha a párotok alvilági dolgokban lenne benne és ebből keresne (nagyon sok) pénzt? Viszont veletek királynőként bánna. Elhagynátok?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, nem velem van
2021. júl. 14. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Drogdíler? Lányokat futtat? Csempészik? Adócsaló?

Azért nem mindegy, milyen "alvilági dologról" van szó, de vagy alapból nem jönnék össze ilyennel, vagy ha mégis és nem hagyna fel értem az üzelmeivel, akkor otthagynám. Nem minden a pénz...

2021. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pl uzsorás
2021. júl. 14. 23:50
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Már az is kétségbeejtő, hogy egyáltalán gondolkodsz rajta, hogy egy ilyen mellett maradj...
2021. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Imádják a veszélyt, az izgalmat.
2021. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem volna a parom.
2021. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Eleve össze sem jönnék ilyennel. Én ennél jobban féltem magam, nehogy belevigyen valami balhéba engem is.
2021. júl. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
régebben a betyárok ilyen emberek voltak, aztán ki lett fényesítve a hírük..
2021. júl. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Nekem volt ilyen pasim: csak o nem volt gazdag. Szerettem nagyon meg az izgalmat. Eles lofegyvert hordott stb.

Sajnos egy kommunikacios resen csuszott el az egesz kspcsolat. Azt mondta,h nem szereti,ha szeretik. Ezt nem beszeltuk meg. Nem reszleteztuk ki. De engem annyira bantott es idegesitett,meg az is,h heti 2x talalkoztunk,de nem jott velem sehova,nem lathatta senkim,hogy ugy ereztem,nem szeret engem,nem vesz komolyan. Mindig a fulemben csengett,h neki nem kell az en szerelmem husegem. Irdatlanul fajt. Rosszul esett. Nem tudtam attorni a falat a lelkehez .


Rettenetesen rosszul esett. Duhongtem. Igazsagtalannak ereztem. Elkeztem csalni. Szerettem volna visszaadni kicsit. Miert nem kellek neki?


Az sms-eket megtartottam es direkt elolhagytam a telom meg nem zartam le,h elolvashassa. Egye meg,amit fozott .

Hat aztan valszeg o nem erre celzott az elejen. Dehat ki lehetett volna fejteni,reszletezni a szabalyokat stb. Dehat ezt mar visszacsinakni nem tudtam. Aztan mar nem birtam masra ranezni,csak ot akartam. Bulizni se jartam,csak otthon olvastam konyveket. Csak ot szerettem volna. Minden nap egesz nap. De soha nem kaphattam meg.


En nagyon jol ereztem vele magam es vele meg ossze is koltoztem volna. De o nem szerette a belvarost en meg a pest hataran levo kisvarost. En mentem mindig hozza. O meg mindig meleg vacsival vart. Ez olyan szivet melengeto volt szamomra. Mindig annyira vartam ,h talalkozzak vele,annyira fajt,h heti 2-nel nem akar tobbet latni. En mar kezdettol szerettem volna sokkal gyakrabban talalkozni,szerettem volna,ha hozzam koltozik es csak mi vagyunk egymasnak.


Magyarazott vmit a haziassagrol stb. Dehat en minden energiamat az egyetemi tanulmanyaimba es nyelvek tanulasaba ,sportba oltem,h kesobb ne legyen az eszembol valo megelhetesi gondom stb.


O nem volt tanult,de ez nem volt eszreveheto. En nagyon okosnak es intelligensnek tartottam/tartom.Sot idegesitett volna,ha tanult lett volna. Mindig taszitottak az egyetemen tanult okoskodo ferfiak.


Dehat o kulon szintet valasztott el az anyjaek haza felso szintjen. Az anyjaek is aranyosak voltak.



Nagyon tiszteltem ot a nyugodtsagaert es kedvessegeert. Hogy sose sertett meg semmivel. En is kulonosen igyekeztem nem megserteni.


Azt banom,hogy a nagy fekete hazorzo kutyajat soha nem mertem megsimogatni. Nem tudtam,hogy kell odamenni egy kutyahoz es simogatni. Nem hittem el,h orulne nekem a kutyaja. Azota az ilyen ov kutyak nagy rajongoja lettem es nekem is hasonlo van.


Azota mar mas elettarsam van. O sem tanult. Nem is gazdag.

2021. júl. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem hagynám el, alapból össze sem jönnék vele. De kétlem, hogy bármilyen alvilági pondrónak én lennék az etalon, ez a királynőként bánás általában olyan nőkre igaz, akiknek minden második testrészükben szilikon van.
2021. júl. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyeneknek mindig van nője, tehát van akit nem zavar.
2021. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!