Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha királynők/kiralyfik lennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha királynők/kiralyfik lennetek milyen hét próbát kéne kiallni a leendő parotoknak?

Figyelt kérdés
Olyan tevekenysegeket írjatok,amiből kiderül egy jó tulajdonsag,pl huseges,vagy ért vmihez,vagy bator...
2019. nov. 25. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Főzés, mosás, takarítás, vasalás, vásárlás, okmányirodai ügyintézés, banki ügyintézés.

A legtöbb nő már az első 3 pontok valamelyikénél elvérzik.

Meghaladja a képességeiket. Ha valakinek mégse az jelentkezzen! 🤭

2019. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ön a középkorban él?


Adjunk nekik valami brutálisan életveszélyes próbákat, hátha belehalnak, nemigaz? Az tetszene, ugye?

2019. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem,arra vagyok kivancsi kinek mi a fontos,es az alapjan milyen probakat talalna ki neki.
2019. nov. 25. 11:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Írjon egy verset az érzéseiről. Tanuljon meg valami új dolgot, ami vagy hasznos lehet vagy bátor. Készítsen el valami saját kezű ajándékot. Tegyen valamit, amivel bizonyítja a jószívűségét. Egy hétig hívjon fel minden nap pontban délben. Szervezzen valami közös programot, aminek szerinte mindketten örülnénk. És bírja ki a csikizést. :)
2019. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a lelki dolgokkal kapcsolatosan maximálisan naiv szoktam lenni, ezért íme néhány tök egyszerű dolog:


El tudja viselni, ha "néha" a mellkasomon végignyúlt állapotban hempereg/dorombol a macskám.

Ne felejtsen el neki kaját, vizet frissiteni, ha nem vagyok otthon.

El tudja fogadni, hogy sokszor reggel ötkor megyek dolgozni.

El tudja viselni, hogy horkolok. (nem olyan hangosan, állítólag)

Tudjon nokedlit szaggatni. Ez roppant fontos!!!!

Meg úgy cuzámen képes legyen elviselni a bolond(os) személyiségemet/hülye szokásaimat.


Jó fej voltam, mert csak hat pontot soroltam fel, ma akciós hangulatban vagyok. 😅


41F

2019. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Oke, mielőtt teljesen beégetem magam: a próbáknak a valo eletben kivitelezhetőnek kell lenniük, vagy lehet meseszerű?
2019. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Megoldhatatlan feladat: kap egy hosszú, egyszerűnek tűnő, de megoldhatatlan feladatot. Kíváncsi vagyok, meddig csinálná, hogy próbálná feldolgozni, hogy látszólag nem tudja kiállni a próbát. A türelmét és kitartását próbáratéve kell belátnia egy ponton, hogy ehhez bizony daliás képességei nem elegendők.


Hetedhét ország összes kincse: pontosabban csak az ő tudásának kincsei. Készítsen nekem ajándékot a legjobb képességei szerint. Beleviheti a munkája és a hobbijai során elsajátítottakat is. Érdekel, hogy mivel keres(het)i a kenyerét és mennyire jó abban. Érdekel, mit szedett magára az évek során.


Pirkadatig, kedvesem: beszélgessen velem úgy, hogy reggelig le se hunyjam a szemem. Társaságát és gondolatait élvezhessem, míg a halál el nem választ.


Erőpróba: karjaiban tartva vigyen fel a palotám legmagasabb tornyába! (Elég, ha 100 m után nem dob el)


Jellempróba: abszurd dolgokat kérek tőle. Kíváncsi vagyok, hogy eb módjára végrehajtja-e őket, vagy felháborodás nélkül, észérvekkel szembeszáll-e akaratommal, a kérésemmel kapcsolatban kompromisszumot javasolva. Kíváncsi vagyok, hogy rajongása elvakítja-e egy óvatlan pillanatban vagy hű marad-e önmagához akkor is, ha szeret!


Mint a macska vagy mint macskát...?: Ebédet kell készítenie nekem, majd megvendégelnie. Sajnos azonban a hintóm kereke is leeresztett (modern hintó, na), és a nagy igyekezetben a ruhácskám is kiszakadt. Javítsa meg ezeket is a saját kezeivel!


Kerülőút: a próba alatt egy gyönyörű cselédlány ünnepi ruhába bújik és felajánlkozik, amennyiben a bátor ifjú nem bírja a megpróbáltatásokat, elfogadhatja őt is hitveséül. Amennyiben így dönt, kirúgatom a palotából és soha többé nem próbálkozhat.

2019. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

-Helyes öltözködés (sokan csak felhúzzák a pìcsanadrágot...)

-Legyen őszinte és hűséges és becsületes

-Ne legyen könnyűvérű (ha ez azt jelenti még hogY nekem sem adja magát oda egy hamar - de azert ne az legyen hogy bármit is csinálok elutasítja...) de ha már királyfi vagyok akkor legyen szűz!

-Nyilvánítsa ki a szeretetét és a gondoskodását és igyekezetét

-Legyen ott a boldog és boldogtalan időkben is

-nincs férfi barátok!

-legyen mindig tiszta igényes

2019. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolso,de ezt milyen probakkal derited ki? Irjal ra probakat!


Köszi mindenkinek!

Jókat mosolyogtam!:D


Írjatok még!

2019. nov. 25. 14:17
 10/15 A kérdező kommentje:

Mondom az enyémet :


1 Tudjon főzni.

2 Szerelje meg a kocsit.

3 Jól tudjon masszorkodni meg...

4 Tudjon valtozatos programokat kitalalni.

5 Töltsön el éjszakát egy meztelen nőkkel teli szobában,ugy h nem nyúl hozzajuk ( hűség teszt)

6 Vágja le a 7 fejű sárkány fejét

( bátorság teszt)


:))


+1 Hozza le a csillagot az égről :D ( odaadas teszt)


Na jó csak vicc volt:)

2019. nov. 25. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!