Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Királynőként bánt vele az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Királynőként bánt vele az orálért. Férfiak, számotokra is ez a lényeg?

Figyelt kérdés

Ismertem egy párt. A férfi élt-halt az orálszexért, és minden nap megkapta a nőtől. Összeházasodtak. A nő bármit kérhetett. Autót, házat, gyöngysort, akármit. Pár év után a nő nemcsak megunta - nyilván mindig unta - hanem meg is undorodott az egésztől. A férfi a legalkalmatlanabb módon követelni kezdte - főzés közben, mosás közben.

Nyakig ültek az adósságban a jó nagy, szeretetlen házban, és a férfi még mindig boldogságnak hívta, ha megvolt a torok.


2017. okt. 17. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kezdődnek az ilyen story-k mindig valami hasonlóval mint most is az "Ismertem egy párt" :DDD


Nem is tudtam, hogy egyesek ilyen komoly költségekbe verik magukat, pedig ott a jó öreg jobb/bal kéz szinte ingyen, mondhatni kötelező tartozék legtöbb esetben.

2017. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

szerintem a történet kitalált :D


engem az anál izgat, egy gyerekkori beszélgetés miatt alakult így a szexualitásom mégis ha akivel boldog vagyok nem akarja nem erőltetem rá és nem próbálom meg kocsival, házzal, kiskutyával kompenzálni

exemmel volt anál mégsem voltam boldog mellette, messze nem elég ennyi a boldogsághoz, sőt nálam a testiséghez is jó lelki állapot kell, boldog meg nem ettől vagyok!


24F

2017. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Oh, mit nem adnék érte, ha valakit minden nap jól leszopathatnék...

Úgy 10 forintot.

2017. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Itt elég bizarr párost vezettél fel, ez tulajdonképpen egy kéjenc férfi és prostituált-nő kapcsolata. Zsák a foltját.


Amúgy nem, ez nem fontos, mivel nekem az orális fájdamas, nem kellemes. Van más ami viszont elég fontos, de ha nincs meg nem fogok kvázi prostit tartani emiatt.

2017. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Imádom, ha szopnak. Ha barátnőm nem lenne hajlandó rá, annak ellenére, hogy szeretném, előbb-utóbb másnál keresném ezt az örömöt. :(
2017. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Köszi a sztorit, minden nap tanulok valami újat.


Hans Christian Andersen

2017. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért is sántít, mert z orál miért egyenlő a mélytorokkal?

Én nagyon szeretem, nem követelem, a barátnőm nem csinálja szívesen és az okát sem tudom, de nem erőltetem.

A mélytorkot pedig csak a saját testüket nem ismerő, buta pasik kérik.

Azt az érzést ki lehet váltani a nő fuldoklása nélkül is!

2017. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A magam részéröl én is imádom, ha a barátnöm szájjal elégít ki. Márpedíg ö ezt gyakran és szívesen is csinálja nekem. Persze neki sem rossz a játék. Mindenki másképp csinálja. Addíg semmi baj nincsen ezzel, amíg minden résztvevönek jólesik.
2021. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!