Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez az egész dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az egész dolog?

Figyelt kérdés

Szval 18éves leszek pár hónap múlva.Nem volt még eddig komoly kapcsolatom.Az utóbbi hetekben,hónapokban sok velem egykorú lánnyal beszélgettem msnen,élőben stb,de sehogy sem tudok bármi kapcsolatot kialakítani.Ha sikerül is akkor nagyon messzi lakik,vagy nem érzem túl érettnek.Ismerőseim szerint van egy fajta "betegségem",még pedig az h a nálam jóval idősebb lányokat kedvelem,félreértés ne essék,bejönnek a velem egykorúak is,de valahogy jobban kedvelem a 20as éveiben járókat:/..jópár ilyen lánnyal is beszéltem,de ott is a baj az volt,hogy a távolság és a korkülönbség.Na és szval az lenne a kérdésem,hogy ez mi miatt van így?Túl komolynak érzem magam a velem egykorúakkal?Vagy talán a külsőm miatt,h az idősebbeknek nem csak a külső számít?

Elnézést kérek ha volt már ilyen kérdés,de tényleg nem tudom miért van ez:/


2010. aug. 27. 15:23
 1/7 Foorty ***** válasza:
100%
Te most arról beszélsz, hogy 18 éves korod előtt el akarod veszíteni? Vagy arról, hogy miért az idősebb csajok jönnek be? Akárhogyis... nemtom
2010. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,neem..elveszteni nem akarom,mármint nekem nem ez elsődleges célom.Én úgy vagyok vele,hogy majd annak is eljön az ideje.Tudom fiúknál nem nagy dolog,de én "megtartom" az igazinak,aki megérdemli:)..a kérdés pedig igen az,hogy miért az idősebb lányok tetszenek:)
2010. aug. 27. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen vagy és kész. Nem nagy dolog, és nem is "betegség". Az lenne a betegség, ha a kislányokat szeretnéd xD

Remélem találsz majd magadnak valakit :)

2010. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtál még normális veled egykorú lányt:) Persze így kivetítheted arra hogy az idősebbek tetszenek, holott valószínű hogy a komolyabb lányok tetszenek.
2010. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 27. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg komolyabb vagy a korodnál... a felfogásod. és ezért érzed magad jobban idősebb nők körében akik értelmesebbek. nekem barátnőm most lesz lassan 20 és az én osztálytársammal jár aki most lesz 17. ő is a korkülönbség miatt parázott de a fiúval nagyon jól megértették egymást és azóta összejöttek és több mint fél éve járnak. Boldogok. szval a lényeg h tényleg ien vagy h idősebbekhez vonzódsz. ez abszolút nem baj sztem. az a pár év semmit sem jelent.
2010. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod:)Talán akkor Én is megtalálom azt a lányt akit nem zavar a korkülönbség:)Még egyszer köszönöm a válaszod:)
2010. aug. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!