Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? A barátom egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? A barátom egyik osztálytársa rá van kattanva a barátomra. Holnaptól ismét suli, rajta fog csüngeni egész nap, engem meg kicsit zavar a dolog.

Figyelt kérdés

Most kapott kocsit a barátom,és mi van akkor,ha a lány is megy velük kocsikázni suli után,vagy kávézni,vagy vmi?Tudom hogy nem kell a barátomnak a lány,de engem zavar a dolog hogy esetleg más lányt furikáz.Én írtam ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2010. aug. 31. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ha csak barátok akkor semmi gond. akkor se ha a barátodat nem érdekli "úgy". hiába teccik a lánynak, ha a pasid hűséges és csak te teccel neki.
2010. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,ebben én biztos vagyok.csak h egész nap ott lóg rajta a lány,és ha még furikázza is...lehet h féltékenyebb vagyok a kelleténél,de a lány megmutatta hogy odavan a barátomért,engem meg gyűlöl.
2010. aug. 31. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
és? semmit nem ér el vele.
2010. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az a baj, h tenyleg nem mesz sokra azzal h feltekenykedsz. Mutasd meg neki, hogy megbizol benne vagy eseleg picit (de tenyleg csak picit) tedd feltekennye. Aztan majd ugyis kiderül h mi lesz.

es teged valasztott, nem öt (:

2010. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen,köszi:)

nem vagyok féltékeny,csak senki ne nyúljon ahhoz ami az enyém...

2010. aug. 31. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!