Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne mutassam ki a barátom előtt az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Ezt anyukám tanácsolta nekem. Azt mondta sose éreztessem azt egy férfival sem, hogy én annyira szeretem őt, odáig vagyok érte. Így is teszek, magamtól sose mondom először a barátomnak, hogy szeretem, mindig ő mondja először.

Előfordult az hogy beszélgettünk egy közös ismerősről, aki szakított a barátjával, azt mondta, nehogy azt higgyem, hogy mindenki úgy meg van veszve a férfiakért, mint én. Én pár hónapig letört szoktam lenni egy szakítás miatt, még akkor is, ha én szakítottam.

Valamikor a barátomnak szoktam venni kis dolgokat, szerintem ő ezt viszonozza is, mert ő is szokott nekem. Erre anyám azt mondja miért, ezzel is kinyalom a fenekét.


2021. júl. 15. 13:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy egy férfiba minél jobban belerúgok, annál jobban fog becsülni engem, a kedves, szolid nőkbe maguk a férfiak rúgnak bele.
2021. júl. 15. 13:21
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Anyukád élete milyen? Követendő példa? Ha nem, akkor nem kell megfogadni amit mond. Nem csak az a fontos, hogy mit mond, az is fontos, hogy ki mondja. Attól fogadj el párkapcsolati tanácsokat, aki saját maga olyan életet él, amilyet te is szeretnél.
2021. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Ne hallgass édesanyádra. Ez a te életed, ha belülről neked ez jön, akkor így viselkedj, ez vagy te.
2021. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Anyukám még együtt él apámmal, de ő tényleg soha nem hajbókolt apámnak. Bár annyira jóban sincsenek.
2021. júl. 15. 13:26
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Együtt él gyávaságból, vagy együtt él szerelemből? Nagyon nem mindegy!
2021. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

A férfi 2 tipusú nőért tud megőrülni.

1.: Az elérhetetlen, jégkirálynő.

2.: A kis bújós cica, aki Istenként tekint rá.

Azt viszont nagyon el kell kapnod, hogy a te pasidnak ki/mi kell, a cica, vagy a jégkirálynő.


FÉRFI.

2021. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Kisbetűkkel is elég lesz az a férfi... ha már hülyeségeket beszélsz...
2021. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, nekem első dolgom az volt, hogy NEM tekintettem követendő példának anyám és apám (hol így, hol úgy) elrontott döntéseit. Te miért csinálod ezt?


Főleg, hogy ha jobban belegondolsz, veretes hülyeség, amit anyukád sulykol beléd.

2021. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább úgy fogalmaznám meg, hogy néha tenni kell egy lépést hátra, és megnézni, hogy mit tesz érted a párod, ha nem te tartod fent a kapcsolatot. Exemmel például mindig én kezdeményeztem beszélgetést, közös programokat, és oké, hogy benne volt, de egy idő után zavart, hogy mindig az én kezemben van a gyeplő, pedig nem is vagyok egy domináns típus, aki szeret irányítani. Ezáltal hátraléptem kettőt, ami annyiból állt, hogy már nem erőlködtem, hogy beszélgessünk, találkozzunk, ezt csináljuk, azt csináljuk. Na, onnantól semmilyen nem volt a kapcsolat.


Szerintem igen is, ki kell mutatni a szeretetünket, nem pedig bántani azt az embert, aki odavan értünk. Ám törekedni kell, hogy mindig kölcsönös legyen. Ugyanis ha csak mi kedveskedünk, akkor egy idő után az önbizalmunk megy rá.

2021. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Programokat, beszélgetéseket, találkozókat együtt szoktuk megbeszélni, és kitalálni. Hol ő talál ki valamit, hol pedig én.
2021. júl. 15. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!