Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam ki az érzéseimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki az érzéseimet?

Figyelt kérdés
A barátom mindig azt mondja hogy mutassam ki ha szeretem...én szeretem,de egyszerűen nem tudom már h mit kellene csinálnom.Hogyan kell kimutatni az érzelmeket?
2011. júl. 14. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csók, ölelés.Már azon észre kéne hogy vegye hogy szereted, hogy a szemébe nézel.
2011. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
nem tudom, egy pasim sm nyávogott ilyesmin. szerintem azt vagy érzi az ember, vagy nem.
2011. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ölelgesd, puszilgasd :) <3
2011. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy eddig olyan lányokkal volt, akik mondták neki hogy szeretik, aztán kiderült hogy mégse.. ezért kell neki hogy mindig lássa hogy benned nem fog csalódni (tapasztalat)

vagy egyszerűen csak nagyon szeretetéhes :)

és hogy hogyan.. konkrétat nemtudok írni, a lényeg hogy érezze hogy szereted.

neki talán nem elég az hogy tudja, mert mondod neki. érezni akarja (én is ilyen vagyok)

2011. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!