Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne mutassam ki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel fogalmazzunk úgy, hogy összejárunk, mert kicsit olyan mintha szeretői lenne a kapcsolat, bár egyikünknek sincs senkije. Rendes és érzem hogy szeret, de tudom, hogy nem való hozzám, és sajnos beleszerettem.

Hogyan legyek erősebb, hogy ellenálljak neki.

Mert tudom nálam ilyenkor jön a bunkózás és ezt el akarom kerülni.


2011. febr. 8. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
miért gondolod hogy nem való hozzád? ezt ha kifejtenéd könnyebb lenne jó választ adni!
2011. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vgyok, sajnos én is beleszerettem abba akiveé úgymond "összejárok" habár először többnek indult. én sem vgyok elég erős, de úgy gondolom egy nagy elhatározás, és onnantól nemírsz rá msn-en, nem nézed a face-ét, szép lassan elfelejted majd.tudom, h nehéz, hisz eddig még én sem bírtam megtenni...
2011. febr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ez csak a te elhatározásodtól függ.ha úgy döntesz,h vége ennyi pápá,akkor úgy lesz.de ezt neked kell megtenni,és ha egyszer így döntesz,akkor kitartónak lenni
2011. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!