Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt inkább ne erőltessem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel 4 hónapja együtt vagyok.Az elejétől fogva szimpatikus volt, megvolt a közös hang, tök jól megértettük egymást, de valamiért soha nem volt meg a szikra. Én mégis belementem a kapcsolatba, mert nagyon rendes, soha nem veszekszünk, és tökéletes lenne a számomra. Bíztam benne, hogy idővel majd beleszeretek, de a 3. hónap óta elkezdtem érezni azt, hogy sokszor nincs is kedvem találkozni vele, unatkozom mellette és nem is hiányzik. De közben meg belegondolok, hogy milyen rendes és milyen jól kijövünk, és hogy nem tudnék jobbat találni nála. Kialakulhat ez még? Félek attól, hogyha meg szakítok, akkor megbánom.

2021. júl. 15. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyi idő alatt nem alakult ki semmi, akkor már nem is fog. Keress mást, ne húzzátok egymás idejét feleslegesen.
2021. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én félév után szerettem bele a páromba, bár én sose untam őt.
2021. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan dontottel, nem hallgattal a tudatalattidra (szikra hianya). Pedig nemegyszer okosabb, plane ilyen erzelmi kerdesekben. Figyelj oda jobban a belso jelzesekre.
2021. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ne áltasd szegény srácot. Ahogy az 1.-es is írta, ha ennyi idő alatt nem alakult ki a szerelem nem is fog már. Szerintem csak azért vagy vele, mert biztonságot ad számodra. Barátnak tökéletes, de semmi több.
2021. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd az erőltetésből nem lesz jó kapcsolat
2021. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!