Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha magától nem ír a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magától nem ír a lány, akkor inkább ne erőltessem?

Figyelt kérdés
Szóval kb. 3 hónapja kavarunk, eleinte nagyon jól alakultak a dolgok, aranyos és érdeklődő volt (pl. eleve ő kezdeményezett), minden héten találkoztunk többször, ha valami miatt megszakadt a beszélgetés (facebook), akkor másnap ő is írt, stb. Egy ideje (kb. 3 hete) viszont sosem ír magától, már kipróbáltam hogy 2-3 napig nem írok neki, akkor sem írt semmit. Amikor legutóbb találkoztunk, akkor is egyhangú, közömbös volt a beszélgetés. Nagyon meglepődtem ezen, mert előző nap még semmi baja nem volt. Azóta mindig én írtam neki, hiába tettem célzásokat, hogy hiányzik, jó lenne együtt lenni, stb, nem nagyon érdekelte. Rákérdeztem hogy mi történt, azt mondta semmi gond nincs. Úgy döntöttem nem írok neki, ha akar keres magától, viszont így már több mint 1 hete nem beszéltünk. Állítólag szar kedve van mostanában, ahhoz képest sokat látom fenn facebook-on, tehát olyan szar kedve nem lehet ha órákat beszélget másokkal. Szerintetek jobb ha elfelejtem (én már erre rendezkedtem be) vagy írjak neki hogy mi miatt viselkedik így, aztán hátha kiengesztelődik?
2021. ápr. 10. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Van helyetted másik befutó.
2021. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valaki pl azt mondja hogy egy nő sosem fog magától keresni, ha nekem kellene menni utána. Én viszont nem így látom, szerintem néha ő is írhatna, ha hiányoznék neki, biztos hogy írna. Ezek szerint már nem is szokott rám gondolni, kb megszűntem létezni számára.
2021. ápr. 10. 16:46
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa helyzet, én már az első pillanatban éreztem hogy valami nincs rendben, de ő nem ismerte be hogy gond lenne. Viszont így hogy több mint 1 hete nem keresett, úgy érzem beigazolódott a gyanú, valami miatt kiestem nála a képből.
2021. ápr. 10. 16:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Személyes találkozó után vagy csak úgy hirtelen változott meg ? Az első esetnél lehet valami olyat mondtál vagy csináltál ami nála eltörte a mécsest. Nem kell feltétlen nagy dologra gondolni. Ha pedig a második eset van, akkor lehet csak rádunt, vagy kezdtél sok lenni neki. Lehet ő csak barátkozni akart, te pedig többet láttál bele és most rájött és le akar koptatni.


Nem tudom, hogy van e általános szabály, de ha egy csajt igazán érdekelsz, akkor fog keresni ő is szerintem. Nekem mondjuk volt ilyen is meg olyan is. Van amelyiket nagyon érdekled, de nem mer írni, hogy ne tűnjön nyomulósnak, de van amelyiket nem lehet levakarni.

2021. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A leírásoddal együtt tudom azt tanácsolni, hogy hagyd. Rá is kérdeztél ráadásul hogy van-e gond, azt mondta nincs. Ennél többet nem tudsz tenni, nem mutat érdeklődést. Ne alázd magad tovább.
2021. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocs, lusta voltam mindent végigolvasni...


Alapvetően saját tanulság, hogy soha semmit nem kell erőltetni :)

2021. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4

Nem hiszem hogy csak barátkozni akart, mert már a második találkozon csókolóztunk, aztán pedig rendszeres volt a fizikai kontakt, még az utolsó találkozón is.

2021. ápr. 10. 17:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyesnek igaza lesz. Engedd el... Esetleg még annyit tennék hozzá, hogy nem derül ki hány évesek vagytok, de mivel a felnőtt párkapcsolatok közé tetted fel a kérdést, ezért úgy gondolom, felnőttek vagytok. Felnőtt emberek három hónap alatt azért el szokták dönteni, mit akarnak egymástól. Én nem vagyok az fajta, aki ajtóstól ront a házba, de nem "kavarok" valakivel ennyi ideig. Vagy összejövünk pár hét alatt, ennek minden kellékével együtt (van szex, együtt alvás, együtt töltött hétvége stb.) vagy fejezzük be, ne pazaroljuk egymás idejét. Te ilyenekről nem írtál. Nem lehet, hogy megunta a töketlenkedésedet?
2021. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én 22 vagyok ő pedig 18. Én már szóba hoztam a szexet, de ö szeretett volna lassabban haladni, meg szerintem szülei is korlátozzák valamennyire.

Igazatok van egyébként, nem keresem többet, valószínűleg csak egy hirtelen fellángolás volt a reszéről vagy csak szórakozni akart valakivel.

2021. ápr. 10. 19:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Keszulj fel mindenre, de egy utolso probat meg tegyel. De ez dontse el, mi lesz.
2021. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!