Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes arról beszélnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes arról beszélnem a párommal, hogy szerintem nem elég ambíciózus?

Figyelt kérdés

Nem tudom kivel megbeszélni úgyhogy idejöttem kiírni magamból. Gondolkodunk a házasságon majd ház vásárláson. 6 éve vagyunk együtt. Viszont engem nagyon zavar hogy semmit nem tanul hogy a karrierjében előbbre legyen. Jogosítványa is csak miattam lett mert mikor én beiratkoztam akkor jött ő is. Én folyamatosan tanulok valamit, most épp nyelvvizsgára készülök, hiába mondom neki, hogy egy nyelvvizsga neki is jó lenne, hogy jobb munkára is lehetősége legyen. Elnézem a barátaim párjait és mindent megtesznek hogy jobb anyagi helyzetet teremtsenek maguknak. Mikor házat vettek és jött a gyerek ha kellett másodállást vállaltak. Ezt az én páromból nem nézem ki. Elég tutyi mutyi. Nagyon szeretem de így nem tudom mennyire lehet rá támaszkodni. Semmi nem érdekli, semmiről nincs véleménye. Zavar az is, hogy mindent rámhagy…. Ezáltal semmit se lehet vele megbeszélni.

Tud róla hogy ezek zavarnak de csak hümmög egyet aztán ennyi volt.

Összefoglalva félek hitelt és házasságot vállalni egy olyan személlyel aki mellett nem érezném azt hogy uralja a helyzetet. Ha beütne egy rosszabb hónap anyagilag azt is nekem kéne kiokoskodni nem nézem ki belőle hogy bármit csinálna. Persze a saját hobbyjából nagyon pénzt nem venne el.


2021. júl. 15. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

JÓ REGGELT!


6 év után... kész...

2021. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Engem ezért szoktak kidobni, bár nem 6 év hanem 6 hét után.
2021. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát engem is zavarna. Valószínűleg életunt egy pasas lehet. Beszürkült. Mindenképp beszéld meg vele normálisan, hogy neked ez nem pálya hosszabb távon és döntsön. Ne maradj olyan mellett akivel nem tudod tovább képzelni a jövőt.
2021. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Ha magától/magáért nem csinálja mert neki nincsigénye jobbra, akkor nem hiszem, hogy te rá tudnád bírni a változásra. Azt úgyis csak b'sztatásnak fogná fel.

Tehát, ha te nem mersz ilyen kapcsolatba előbbre lépni, akkor ezt csak őszíntén mondd meg neki, de ne úgy, hogy zsarolod, hanem kész tények elé állítva.

Nagyon nem javaslom nektek ezt a hitelfelvételt, építkezést, stb.

Igaza van első válaszolónak, hogy ezt már előbb meg kellett volna beszélni, de jobb későn mint soha.

2021. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mindig próbáltam neki felvezetni ezeket a problémákat… akkor egy két napig mutogat tanfolyamokat majd ennyiben marad. Dolgoztunk egy helyen is és láttam munka közben. Tipikusan az akivel fellehet nyalatni a padlót és egy szót se szól érte. Az egy nagyon nehéz időszak volt nekünk majdnem szétmentünk.

Ha a szakításon kezdek agyalni mindig eszembe jut hogy nekem is borzalmas személyiségem van és ő mégis elfogad így.

De nagyon szeretem is őt mindennek ellenére. Csak mostanában feszegeti ezt a házasság-ház témát és ez miatt én nem merek bele vágni

2021. júl. 15. 18:51
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Hát kedves… ez pasas ha most csak ennyit tesz, akkor gondolod a családjáért, gyerekekért kiáll? Küzd majd értetek? A francokat… pontosan azon az időszakon bukott el, amit úgy hívunk, hogy mérés. Nagyon sötét jövőjét látom ennek a kapcsolatnak.
2021. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Még annyi, hogy a borzalmas személyiségeden kéne kicsit dolgozni, nőiesedni belülről, hogy legközelebb valóban egy rátermett férfival találkozzál.
2021. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

A barátnőm 25 éve él ilyen pasival. Két gyerek van.

K...va szar az élete. Gondold át.

2021. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi nem érdekli, semmiről nincs véleménye. Zavar az is, hogy mindent rámhagy…. Ezáltal semmit se lehet vele megbeszélni."

Részben ezért hagytam ott exemet. Ha irigy vagy másokra, az mindig rossz jel, ugyanis csak az tud irigy lenni, aki nem elégedett a saját életével. Nekem is akkor kellett volna szakítani, amikor először irigy lettem más párok életére, haladására, de sajnos túl sokáig húztam.


Ráadásul ő még követelező, hisztis, ordibálós is volt. Megrángatott az utcán, mert ahhoz nem volt tutyimutyi. Ettől függetlenül, ha valaki "csak tutyimutyi", de amúgy békés, még akkor is jogos a szakítás.

2021. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

Azt meg nem értem, miért lenne borzalmas a kérdező személyisége?


Szerintem pont, hogy túl türelmes és toleráns, csak ezen a ponton már nincs értelme annak lenni. Ennek ellenére nem gondolnám, hogy ő rossz ember lenne.

2021. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!