Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ambiciózus, okos férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ambiciózus, okos férfiaknak milyen nő az ideáljuk?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy azoknak a férfiaknak, akik okosak, diplomások, vagy éppen egyetemre járnak, ambiciózusok, megbízhatóak, és ha eljön az ideje szívesen alapítanak családot, milyen nők tetszenek? Természetre és külsőre egyaránt. 20 éves vagyok, és épp az egyetem előtt állok. Elgondolkodtam, vajon merre bujkálhatnak a fentebb említett tulajdonságokkal rendelkező úriemberek, és gondoltam megkérdezlek titeket, milyen ideállal rendelkezhetnek. Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2014. dec. 10. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenki mást keres. Hidd el vannak ilyen fiúk, akik csak meg akarnak fektetni, 50 nőt évente. Ismerek ilyet.
2014. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!