Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtatok már a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtatok már a párotoknak bármiben? Ha igen miben?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 06:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%

Sok apró dologban, mert kib@szott féltékeny és hisztis férfi létére. Nem kell a felesleges rinya.


Pl.: nem beszélgetek a férfi kolegáimmal, nem barátnőzök, nem mentem ki napközben a kínaiba


Szóval tényleg apróságok, amik egyébként szépen lassan megölték az egész kapcsolatot, mert lehetetlen vele normálisan és hiszti nélkül kommunikálni.

2021. júl. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Az én párom is ilyen. Mint ha én írtam volna ezeket.
2021. júl. 16. 07:08
 3/41 anonim ***** válasza:
98%

Apróságokban. "Nem én ettem meg az utolsó joghurtot. Persze, nem felejtettem el."

Komoly dolgokban sose. A féltékenységet én mindig kíméletlen őszinteséggel kezeltem. Aki túltolja, nem képes elfogadni, hogy pl vannak férfi barátaim, azzal nem illünk össze. 30 évem alatt senkit nem csaltam meg, nem vagyok rá alkalmas, meg igényem sincs rá. A kéretlen udvarlókat is tudom határozottan kezelni. Szerencsére vőlegényem nem is igazán féltékeny típus. Ha mégis féltékeny nagy ritkán, az inkább aranyos tőle, semmint zavaró, vagy uralkodó.

2021. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
26%

Eleg gaz, ha valakinek hazudnia kell a parkapcsolataban 😫

Eletek vegegig hazudni fogtok? Undi.

2021. júl. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Nem fogok egész életemben hazudni,de ha már ki van forgatva az ember szava és a másik mindig tökéletes csak te vagy a sz×ralak meg a rohad×k meg minden akkor már úgy vagy vele hogy azt se tudod mi lenne a jó a másiknak,ha igazat mondasz az a baja ha nem akkor az. Ő a töleleteség minta példánya mindenki más szem×t. Igen tudom minek vagyok vele ha ilyen , de valahogy mindig a nárcisztikus emberekjel hozz össze a sors és inkább a bizros rossz ,mint a bizonytalan jó.
2021. júl. 16. 08:16
 6/41 anonim ***** válasza:
74%
Én akkor szoktam hazudni, ha irreálisan nagynak érzem a különbséget az igazság elmondásának a hatása és maga az elmondott tény hatása között.
2021. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
38%

Nalunk is hasonlo h erre vok kenyszeritve.

Mert hiszti, ill napokig hetekig tarto veszekedes van, meg allando felemlegetes, ha ffivel toltom az idom, amire szinten rakenyszerulok mikor lesz.r.(amit hiaba mondtam, nem valtoztat, nekem keves amennyit velem van)vagy neki all jatszmazni h akkor o is csajokkal talalkozik, csak epp ő nem ugy fogja fel a masik nemet mint haver barat hanem potens jelolt.


Mennek az ellenorzo videohivasok is, addig mindenki csendben van meg elbujva es beszelgetek vele h egyedul vok (mint az ace venturaban mikor ellenorizte a foberlo a kecot es addig elbujtak az állatok)


Álmomban sem gondoltam volna hogy felnott letemre a parommal ott fogok tartani mint tizenevesen mikor a szülőknek kellett kamuzni folyton mert vaskalaposan be voltunk szabályozva, én aki extrem naiv oszinte es huseges vagyok, kihoz belolem egy teljesen abszolut mas embert. Kamuzok bujkálok meg ferde utajon járok. En absz nem ez vagyok amugy alapbol

2021. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
31%
Hű, hát nem azért, de én nagyon nem értem, hogy miért kell hazudni, ha a másik féltékeny. A hazugsággal csak rosszabb helyzetbe hozod magad, ha kiderül, mert elveszted a szavahihetőségedet. Ha meg folyton a balhé megy ilyeneken, akkor nem működik a kapcsolat. Sokkal jobb megszabadulni ettől mindkét fél érdekében. A pasi talál olyan nőt, akinek nincsenek férfi kapcsolatai, a nő meg olyat, aki bízik benne. Egyszer volt nagyon féltékeny párom, ki is raktam fél év után, mert nem kellett a hiszti, a dráma, a kontroll. És még így is túl sokáig húztam, mert az első komolyabb kapcsolatom volt, és nem akartam csak úgy eldobni.
2021. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
21%

8 valahogy aki meg elenged es aki mellett meg extrém szabadságom van, en az mellett azt érzem, hogy nem is szeret, lesz.rja mit csinálok a háta mögött, mit nem. Volt ilyen barátom is, emlekszem volt 3 napig is huzamban ugy eltem ahogy akartam mert valahogy mas dolga volt (illegalisan uzletelt), en meg tokegyedul voltam 3 napig ugy hogy felőle aztán Bármit barhol bárkivel megtehetnék, nem en erdekeltem hanem az üzlet.

Ez mellett azert normalis hű kapcsolatunk volt ugyan, de nekem erzelmileg sivár így.

2021. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
*együtt éltünk es megesett hogy 3 napokra is eltunt mert ezer km eket is kellett mennie. Seftelt folyton.
2021. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!