Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nomrális az, hogy most szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nomrális az, hogy most szükségem van egy kis magányra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 4 éve vagyunk együtt, másfél éve együtt élünk, és szó szerint sülve főve együtt vagyunk, mert a vírus alatti home office, összezárt minket, ráadásul hétvégén se tudtunk úgy elutazni mint régen. Most ráadásul az elmúlt 2 hét egyre több veszekedéssel telt, régi munka otthagyása, új munka, mindketten idegesek vagyunk emiatt, türelmetlenek stb. A párom most kitalálta, hogy hétvégére elmegy a szüleihez, régen látta őket, szeretne velük lenni, mondtam, hogy persze, ahogy szeretné. Hívott engem is, de én nem akarok, mondtam is neki, hogy szükségem van egy kis magányra, és szerintem jobb lesz ha ezalatt a két nap alatt kicsit külön leszünk. Meglepődött és kicsit én is, mert régebben állandóan vele akartam lenni, mindenhova együtt mentünk. De most tényleg úgy érzem szeretnék egyedül lenni.

Én vagyok a nő, és pont a párom volt régebben olyan, hogy szeretett többet egyedül lenni, én pedig sokszor voltam szomorú emiatt, de most én szeretnék egyedül lenni.

Rosszul gondolkodom? Vagy mennem kellene vele? Úgy érzem ha most nem lesz ez a két nap egyedüllétem meg fogok fulladni.



2021. júl. 16. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tök normális, ha kell egy kis magány. Sőt, felfrissíti a kapcsolatot. Neki is jót fog tenni, két nap után egymásnak is jobban fogtok örülni :).
2021. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Introvertált vagy, mint én. Kapcaolat elején leszögeztem a páromnak, hogy van olyan nap amikor egyedül lennék inkább, zenét hallgatnék, művészkednék.
2021. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg introvertált vagyok, sokan nehezen hiszik, hogy részemről nem az az igazi kikapcsolódás ha megyek valahova, hanem ha otthon filmezek, olvasgatok. Engem ez tölt igazán fel. A párom előtt is mindig így volt.
2021. júl. 16. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, ha a párom 7/24 mellettem lenne, engem is feltöltene egy kis egyedüllét. Össze ne vesszetek emiatt ;)
2021. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem MINDEN embernek szüksége van arra hogy néha egymaga legyen.

Van akinek ez több, van akinek kevesebb.


Ezt meg kell tanulni elfogadni és tudatosítani hogy normális.


Szóval teljesen rendben van:)

2021. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Most megnyugodtam. Páromnak is elmondtam, hogy szerintem jót fog tenni, megértette.
2021. júl. 16. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Tökéletesen rendben van hogy két napot külön lesztek. Emiatt ne érezd magad rosszul.
2021. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amikor elindult kicsit rossz volt, de hihetetlenül feltöltött ez az egy nap magány, persze hiányzik és lesz mit mesélni egymásnak ha hazajön.
2021. júl. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!