Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szükséges, ezt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szükséges, ezt nem tudom kivel megbeszelni.?

Figyelt kérdés

Van egy egy even at tarto parkapcsolagom, nem egyszer volt komoly veszekedesunk semmiseg miatt. Most a baratomnal vagyok fel eve, mert o kulfoldi. Tobbszor le ku.v@zott, le idiot@zott, es a baratjat vedi, mikozben o is ugyanezeket mondta ram. Ma nagyon kiborultam, mert nem tudom vele normalisan megbeszelni vele a dolgot. Azt mondja, hogy megerdemlem ezt a fajta beszedet, es hogy semmit nem bant meg amit mondott. Sir mindig, hogy feltekeny az egyik fiu baratomra, de ma elkezdte, hogy o nem fog inni es jovo heten mar nem kell idegeskednem emiatt es o is szabad lesz. F eve halt meg apukam, fel eve nem lattam a csaladomat, es ez a mai nap eleg nehez volt. Allandoan azt mondja, hogy semmit nem teszek meg erte, o meg probal mindent, aztan jon a csaladjaval, hogy senki nem szereti ot, aki szerette az is meghalt. Vokt mar egy ugyan ilyen kapcsolatom, aki azt mondta, hogy miattam megy tokre, es miattam szed gyogyszereket. 2 ilyen kapcsolat, es a jelenlegi helyzet nekem mar nagyon sok.

KERLEK SEGITSETEK VALAMIVEL, BARMI GONDOLATOT IRHATTOK...


2021. máj. 20. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az egyetlen ember, aki meg tud menteni Téged.
2021. máj. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, hagyd ott. Méreg az egész. Olvasd úgy a soraidat, mintha egy barátod írná neked ... mit tanácsolná neki?
2021. máj. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj haza. De ha a pénz miatt nem mész, mert neked így kényelmes, akkor így jártál.
2021. máj. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy bántalmazó kapcsolat, ezt te is látod... Nem tisztel téged! Nem tudom, hogy miért mondta neked, hogy megérdemled? Senki sem érdemli ezt!

Szerintem ezt a kapcsolatotot nem érdemes erőltetni. Minél előbb szabadulsz, annál jobb.



Ha tudsz utazz haza a családodhoz kicsit!

2021. máj. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Keress nyugodtan szakembert. Kétszer ugyanolyan szarevőt vàlasztasz -> gond van a fejedben.
2021. máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom tanácsolni, mint a többiek.


Ne érdekeljen a pénz, a külföldi munkavállalás, HAGYD OTT. A leggusztustalanabb dolog, amikor a bántalmazó még el is kezdi magát sajnáltatni. " Allandoan azt mondja, hogy semmit nem teszek meg erte, o meg probal mindent, aztan jon a csaladjaval, hogy senki nem szereti ot, aki szerette az is meghalt. " Ez csak duma. Ha tényleg nem szereti senki, az okkal van, mert ki szeretne egy ilyen bántalmazó, kellemetlenkedő embert?


Aztán miután megszakítottad vele a kapcsolatot, menj el szakemberhez, és kérlek, tanulj. Tanuld meg felismerni a bántalmazó kapcsolat korai jeleit, a piros zászlókat. Általában már az első pár hónapban kilóg a lóláb, de valamiért ezt nem vesszük figyelembe, mi, akik voltunk már mérgező kapcsolatban.

2021. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Remdbe kéne tenni magad lelkileg, mert az nem a véletlen műve ha 2x is bevállasztottál. Ha most tovább lépsz, akkor is valószínűleg egy ilyen kapcsolatot fogsz ki.


Menj el szakemberhez és jöjj rá, mi csúszott félre benned, hogy ezeket a szerencsecsomagokat kapod mindig.

2021. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon bántalmazó kapcsolat, persze nem hallottuk a másik felet, nem ismerjük másik oldalról a sztorit. A leírtak alapján szerintem menekülj, ha van lehetőséged szakember segítségével a lelkivilágodat tedd rendbe.

Itt most te vagy a fontos és nem a kapcsolatod. Még ha kapcsolatod véget is ér (kezdődik én nem hagynám hogy így beszéljenek velem semmilyen körülmények között) akkor is csak te vagy a fontos és a mentális egészséged ezt tartsd szem előtt.

2021. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!