Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy szoktátok a férfiak közeledését visszautasítani?

Figyelt kérdés

Hogy szoktátok visszautasítani egy fiú közeledését? Nem olyasmire gondolok, hogy nem nézel rá meg stb, nem flörtben, hanem amikor konkrétan rád hajt és közli veled hogy bejössz neki és hosszú távú kapcsolatot szeretne veled? Te nem szeretnél viszont vele, akkor mit csinálsz? Jó nyilván nem válaszolsz az sms-re, hívásra, stb vagy nem adod meg a mobilod számát sem? Ha nem reagálsz de ő továbbra is keres és keres akkor csak megmondod neki, hogy nem tetszik és hagyjon békén téged ?

Szóval ti hogy koptatok? Pl van barátom, nem tetszel, más az esetem, stb.

Ha nem tetszik a srác és megkér arra, hogy konkrétan utasítsd vissza, akkor visszautasítod? Megmondod, hogy nem jön be neked? A srác nem barát csak egy sima srác aki rád hajtott.


Nem rólam van szó csupán kiváncsi vagyok a lányok/nők visszautasításos stratégiáira


Kiváncsian várom a válaszaitokat


2010. aug. 27. 16:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja..igen lehetőleg 18-20on éves hölgyek válaszai érdekelnének.
2010. aug. 27. 17:01
 2/4 anonim ***** válasza:

én pont úgy,ahogy te is írtad:D

Ha boltban vagy az utcán leszólítanak,(határozottan)megmondom,h van barátom!


Azoknak,akik az egyik közösségi oldalon írogatnak,annak ellenére,h láthatják,h kapcsolatban vagyok,azoknak is megszoktam írni,h van barátom,akit nagyon szeretek,és keressenek mást...ha még ezután is írkálnak(vannak kitartóak :D),akkor egyszerűen nem válaszolok nekik,majd megunják :D

20/L

2010. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szazsi94 válasza:
Velem is előfordult már pár ilyen, és olyanis, hogy legjobb barátnőm kiszemeltje rám hajtott..hát én ilyenkor finoman udvariasan kitalálok valami apróságot..de véletlen se kritizálom, pl: aranyos vagy, de most nem szeretnék kapcsolatot..(ez után még pár* győzköd..de volt már, hogy utána azt mondták, hogy majd akkor jövő nyáron:D de addigra lett pasimXD ) akkor mondhatod ha pl fiatalabb akkor azt kifogásnak de ezt is aranyosan.., vagy ha alacsonyabb tőled kicsit..ha megkérdezed mibaj vele..elmondod, hogy helyesnek tartod..de ez így nem lenne jó:(..:D:D lényeg, hogy ne bántsunk meg senkit..apró füllentések beleférnek:)
2010. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyértelműen nemet mondok.

Kb. ezeket: "ne haragudj, de nekem ez nem fog menni".

Vagy: " nem érzem a lángot közöttünk".


A "maradjuk barátok" -ot nem mondom, mert arra allergiásak:D


26.L

2010. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!