Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti akik kiszolgáljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti akik kiszolgáljátok a férjeteket meg megcsináltok mindent helyette, nem érzitek rosszul magatokat, hogy cselédek vagytok a saját otthonotokban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 11:59
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
20%

24

Szó sincs róla, hogy elvettem volna bárki helyét! A felvétel, tanulmányi eredmény alapján ment!

2021. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
73%
én tényleg őszintén szeretném megérteni, hogy akkor mégis miért tanultál? ha utána otthon ülsz? minek kellett éveket pazarolni rá? és nem félsz attól, hogy megunnak és kitesznek? 40-50 évesen pályakezdő?
2021. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagyok pályakezdő. Könyvelő vagyok. 28 evesen szültem. Előtte 5 évig dolgoztam. Majd ha nagyobbak, (és főleg önálloak) lesznek a gyerekek, majd akkor visszamegyek dolgozni.

P.S. most is tanulok, ha van időm. Miért? Mert szeretek tanulni!

A saját cégeinket pedig én könyvelem...igaz ez havi 15-20 óra munka max. Nem mondanám, hogy itthon "ülök" - Rendben tartom a házat, vezetem a háztartást, nevelem a gyerekeket. Dolgozni egyebként sokkal egyszerübb volt. De én akkor is ebben érzem magamat kiteljesedve. Ezt az időt, amit veluk tolthetek....így, hogy picik, soha nem kapnám vissza!

2021. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim válasza:
88%
Jó, de ez esetben a kérdés nem neked szólt, hanem azokhoz, akik szerint nem férfias az, hogy egy nőnek dolgoznia kell, ergo ő lóf*szt se akar csinálni, csak otthon ülni. Te viszont dolgoztál/dolgozol.
2021. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
6%
Na most nem kell behisztizni attól, hogy vannak normális nők, és nem mindenki feminista hisztigép.
2021. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
96%
mondjuk az ilyeneknek mint te utolsó, akik szitokszónak használják a feminizmust, fogalmuk sincs arról, hogy mit jelent, csak divatos lett ezzel dobálózni, aztán most nagyon be akartál szólni vele...ööö...nem jött össze
2021. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%

22: miert beszelnek lealacsonyitoan a sajat nememrol? A nokrol egy szot se irtam. Es nem szoltam meg azokat akik nem szolgaljak ki a ferjuket. Annyit irtam h en igy szeretek elni amit ti valamiert szemelyes sertesnek vettetek.🤷🏽‍♀️

23: nem mentem tovabb tanulni megnyugodhatsz😀 de olyan nincs hogy "elveszik eloled a helyet az egyetemen" olyan van hogy gyoker vagy bejutni😘

2021. júl. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

#30 azzal szamolj, hogy egyszer meghal a ZuRaD, aztán mi lesz veled xd

Kinek csicskulsz be

2021. júl. 18. 07:43
 29/46 anonim ***** válasza:
30, nem neked szólt a válasz, csak közben törölték azt akinek írtam
2021. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos van olyan papucs barátnőm, aki éppen hogy a seggét nem törli ki az “ura” helyett. 8 óra meló után ő az, aki főz, mos, takarít, gyerekkel foglalkozik stb, mert az életképtelen kancijának büdös keresztbe tenni akár csak egy fűszálat is otthon. Effektív házi rabszolga, de hát ha neki ez megfelel, kedves egészségére.

Egyetlen pasinak sem esett még le az ujjáról a gyűrű, ha elmosogatott vagy megfőzött, főleg hogy ő is ott lakik, ő is eszik, ő is koszolja az edényeket, ruhákat. Nehogy már derogáljon a házi munka….

2021. júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!