Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szándékosan napokig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szándékosan napokig, vagy akár egy hétig is ignorálja a másikat, az mit akar elérni?

Figyelt kérdés
Teszteli a másik tűréshatárát? Így akar szakítást provokálni, vagy így akar hisztit, kiborulást kiváltani? Mi a lényege a szándékos ignorálásnak?
2021. júl. 17. 22:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
Kontrollt akar. Ezt úgy hívják, hogy csenddel verés. A manipuláció egy módszere.
2021. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Kontroll igen. Nem tudom valamelyik válaszoló miért húzta fel magát, és állította azt, hogy én ilyenben akarnék maradni. Na mindegy, nem értem hogy rakta ezt össze.
2021. júl. 17. 22:56
 13/28 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet, hogy simàn szakított?

Volt egy exem aki hiàba szakítottam mèg egy hónappal kèsőbb is azt hitte, hogy csak azèrt nem keresem mert azt akarom hogy ő keressen. Beteg volt az agya...

2021. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%
Azért gondolom, mert ezen kattogsz és kérdéseket teszel fel róla. Tehát elérte a célját. Nem húztam fel magam egyébként, csak ha nem érdekelne és lezártnak tekintenéd a kapcsolatot, akkor baromira nem azon agyalnál, hogy vajon ezt miért csinálja.
2021. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ti akkor most egy pár vagytok és a barátnőd nem keres? Vagy mi a szitu? Mert így hogy nem írsz részleteket, bármi lehet!
2021. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Utolsó! Egyedül te vagy aki felhúzza magát egy kérdésen, és hogy kattogok rajta stb. Az az egyszerű dolog nincs meg, hogy információt szeretnék szerezni? Ami pedig azt illeti, szerintem akinek az ilyen dolog mindegy, az oka pl, az sosem lesz jó emberismerő. Legalábbis én így gondolom, de lehet tévedek.
2021. júl. 17. 23:12
 17/28 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg nő és a gyökér palija játszázik. (aki egy tegnapi kérdésben még nárcisztikus volt, csak kicsit át lett kreálva a kérdés)
2021. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
14-esnek szántam az előzőt. 15-ös: feltettem egy kérdést. Gondoltam ez a jó kategória, mivel általában kapcsolatokban történik ez. Lehet rossz kategóriába írtam a kérdést?
2021. júl. 17. 23:14
 19/28 A kérdező kommentje:
17-es ezt nem értem, de ha annál az általad említett kérdésnél is vannak erről információk, akkor megkeresem. Köszi!
2021. júl. 17. 23:15
 20/28 anonim ***** válasza:
94%
De az embereket nem utólag kell kiismerni. Abból, hogy valami elkattant nála és egyik pillanatról a másikra ignorál, a következő embereket nem fogod jobban megszrűrni. Gondolom, hogy ismerkedés alatt nem ilyen volt. Nem keres téged, gondolom már kérdezted, hogy mi az oka és arra sem reagált. Zárd le és ne akard tudni, mi játszódik az agyában, mert valószínűleg ő sem tudná korrekt módon megindokolni.
2021. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!