Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért zsarolással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért zsarolással akarnak mindent elérni egy kapcsolatban, ahelyett , hogy kedvességgel inspiràlnák a párjukat arra, hogy az sokmindent meg tegyen értük?

Figyelt kérdés

Nem kapsz pu.cit, ha ez meg az nem lesz.

Megcsallak ha..

Nem láthatod a gyereket..



2020. okt. 27. 08:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg rossz nővel jöttél össze, olyannal nem szabad együtt maradni, aki zsarol, már rögtön a legelején le kell lépni. Ha már gyerek is van, akkor sok mindent nem tudsz tenni, próbáld meg meghúzni a határaidat és valamilyen alkupozíciót kialakítani.
2020. okt. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"kedvességgel inspiràlnák a párjukat arra, hogy az sokmindent meg tegyen értük"


Ezt hogy kell?

2020. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
A nők... 😒
2020. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Tehát, ha a pasi megbántja a nőt a nem törődöm viselkedésével vagy ha egy utolsó büdös paraszt, akkor legyen kedves a nő...mesélj még!
2020. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"kedvességgel inspiràlnák a párjukat arra, hogy az sokmindent meg tegyen értük"


Ez engem is érdekelne, hogyan kell.

2020. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
1%
Ennyit tudnak
2020. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Ez egyébként bonyolultabb ennél. Nyilván a nő meg férfi máshogy van összerakva.

De pl. Velünk is előfordult már, hogy akárhogy, szép szóval, mindenhogy kérleltem a páromat, próbáltam mondani neki. Ha mindenhogy süket Fülekre talál a dolog, akkor jön a manipuláció. Esetemben így volt legalábbis

Persze lehet mondani, akkor az a férfi nem is hozzám való, hagyjam el, de igenis vannak olyan helyzetek már, mikor végső elkeseredettségbe ezt a módszert választja az ember.

2020. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Mi az, hogy a nők? Minden nő? Vagy csak a nők? Nyilván nem.


Szóval sz.rsz a párod fejére és még ő legyen kedves?

2020. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Noren1989 ***** válasza:
96%
VÓTMÁÁÁÁ
2020. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem manipuláltam senkit, mindig a megbeszélés híve voltam, engem így neveltek. De hát a férfiakkal megbeszélni bármit....ha elmondod mi a bajod, az hiszti. Meg nem is úgy van. És ő nem is. És te most menstruálsz? Pedig veszekedős sem vagyok, tehát ezek nyugodt beszélgetésnek indultak. Részemről.

Hidd el, sokan azért manipulatívak mert könnyebb, gyorsabb és az eredmény biztosabb.

2020. okt. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!