Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt érdemes folytatnom? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt érdemes folytatnom? Van így jövője?

Figyelt kérdés

Lett egy barátnőm, de egy valami zavar benne. Én vagyok az első fiúja, és úgy érzem mindig csak a kedvemre akar tenni és egy kicsit távolságtartóbb.

Szeretném ha nyitottabb lenne, és merne nekem ellentmondani, vagy elmondani hogy mi zavarja velem kapcsolatban, mert ugye minden embernek vannak hibái.

Ezt kifogja nőni, vagy már velem ilyen marad?

Ő 18 éves


2010. aug. 27. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

ő hány éves? ez fontos lenne... egy 13-14 éves csaj azért...:D

mondd neki, hogy legyél már bátrabb.. vagy ha vitáztok, és egyetért veled, akkor mondd, hogy tudom, hogy te nem is így gondolod... dühítsd fel egy kicsit, akkor majd megmeri mondani :D nekem is egy veszekedéskor hozta ki belőlem. azóta kardoskodóbb vagyok :D persze csak ha szükséges.

2010. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős a csaj?
2010. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
juuj látom ő 18 hát aszt hittem h fiatalabb :S 1x biztos kinövi de mindeg akad 10ből 2ember akki kicsit más a többitöl zárkózott visszahúzódó de szerintem évek múlásával ki lehet nőni
2010. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő 18 éves én 20. de ezt már leírtam
2010. aug. 27. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
én is nagyon békés típus vagyok, csak néha jön ki belőlem az állat, de akkor nagyon:D ezt mégúgyse kívánd, szörnyű tulajdonság. Mondd el neki hogy szeretnéd ha kicsit kevésbé akarna megfelelni, emrt úgyérzed így elveszti önmagát. egyébként az nem baj ha szeretne a kedvedben járni, amjd visszasírod még ezt is.
2010. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért csodálkozol?

Ezt tanulta a GYK-n


Egyet kell érteni, mert elhagyod

2010. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd megszokja, hogy vagy neki, és elengedi magát.
2010. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!