Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy zarjam le a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zarjam le a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Tudom, szét fogtok szedni de muszáj leirnom. Erről senkinek nem tudok beszélni. Van egy kapcsolatom 3 éve, nem indult valami komolynak néha össze jártunk, mindig jött utánam szebbnél szebb ajándékokat kaptam. Bevallotta 3 hónap után hogy belém szeretett én viszont nem éreztem ugyanezt. Az ágyba tökéletes meg ragaszkodok hozzá valamilyen szinten, de ez nem szerelem. Az utóbbi időben érzem azt hogy ki kell lépjek mert nem bírom ezt megjatszani. Ahogy celozgatok rá egyből támad hogy zaklatni fog senki másé nem lehetek inkább megoli magát. Szégyellem magam viszont leirom hogy pénz és a szex miatt voltam/vagyok vele. Mikor így fenyeget nem merek lépni mert mi van ha tényleg csinál valamit magával vagy velem. Egyszerűen nem érti meg hogy találnia kéne egy olyat aki tényleg szereti. Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve
2021. júl. 19. 19:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ez érzelmi zsarolás a párod részéről fogadj mellé egy psziológust vagy hagyd ott a francba úgyse teszi meg
2021. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
aki ezért megöli magát.. hááát...hulljon a férgese...
2021. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki önvyilkossággal zsarolja a másikat az a legalja. Amúgy is az ilyenek csak szájhősök. Most leélsz majd vele egy életet, nehogy kinyírja magát a picifiú mert dobták? Ugyan már.
2021. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Nincs mit szegyelned kérdező. Éltél a lehetőséggel, elvezted amit kell, és ennyi. Eddig tartott.
2021. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már eleve az érzelmi zsarolás szakító ok szóval nehogy már te érezd magad szarul emiatt.
2021. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel vigyázni kell az ilyenek született gyilkosok. Volt is a ID chanelen ilyen rész több is. Menekülj, amíg teheted. Ha meg tesz valamit magával, örülj hogy magával teszi és nem veled! Hagyd el és, ha kell kösse fel magát tényleg, vagy add a kezébe a kötelet! Úgysem meri megtenni.
2021. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Készülj rá hogy előbb bánt téged mint magát. Amúgy az ilyennek azt mondnám: viszek virágot a sírjára, hajrá..
2021. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Érdekes, ugyanezt a panaszt férfitől még nem hallottam/olvastam.
2021. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyik kutya, másik eb. Te kihasználtad, ő meg zsarol. Nem ítélkezek, gondolom megvolt rá az okod, hogy ilyen kétségbeesett döntést hozz. De vagy egy ponton szakítasz vele, vagy örökké vele maradsz, azt meg nyilván nem akarod, szóval jobb előbb meglépni. Ez egy nagyon toxic kapcsolat, mindenképp ott kell hagynod, minél hamarabb.
2021. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb szakíts vele. Talán legjobb ha őszintén elmondod amit itt leírtál, így idővel felfogja miért lett vége. Sajnos annak van igaza aki azt mondja, az ilyen előbb bánt téged mint magát. Valószínű hogy zaklatni fog, téged, a barátaid, a családod. Lehet telekürtöl mindent azzal hogy hogyan viselkedtél vele. Ezt el kell fogadnod.
2021. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!